نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: درد ما امروز سازش و یا مذاکره با آمریکا نیست بلکه ما نیازمند این هستیم که با توجه به ظرفیت هایی که در کشورمان وجود دارد اقدامات لازم را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی انجام دهیم.

حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با ابراز تاسف از پیشنهاد و طرح برخی از چهره های سیاسی برای سازش با آمریکا اظهار کرد: واقعا جای تعجب دارد که برخی در این کشور بعضا دیده گاها و اظهارنظرهایی را مطرح می کنند که با ارزش ها و مطالبات ایران هیچ سنخیتی ندارد.
وی افزود: چطور ممکن است ایران پایه میز مذاکره با کشوری قرار بگیرد و یا با آن سازش کند که جز ظلم و توطئه هیچ رویکرد دیگری در قبال کشورمان نداشته است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به این دست از چهره ها و افراد توصیه می‌کنم به جای طرح چنین موضوعاتی برای حل مشکلات کشور در حوزه های مختلف ایده ارائه دهند.
فولادگر خاطرنشان کرد: درد ما امروز در این کشور سازش و یا مذاکره با آمریکا نیست بلکه ما نیازمند این هستیم که با توجه به ظرفیت هایی که در کشورمان وجود دارد اقدامات لازم را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی کشور و پیشرفت در سایر حوزه ها انجام دهیم.
وی تاکید کرد: آقایان به خوبی اشراف داشته باشند که تاریخ انقضا طرح مباحثی چون سازش و‌ مذاکره با آمریکا به پایان رسیده و جمهوری اسلامی ایران در این راستا هیچ احساس نیازی ندارد.

ارسال نظرات

آخرین اخبار