رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: اعتماد مجدد ایران به آمریکا و اتخاذ رویکرد چون سازش اشتباه محض است.

حمیدرضا حاج بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ایده و طرح سازش با آمریکا از پایه و اساس غلط است اظهار کرد: کسانی که این پیشنهادات بی منطق را مطرح می کنند بهتر است گذری به اقدامات آمریکا در قبال ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بیاندازند.
وی افزود: آقایان شما چگونه طرح سازش را مطرح می کنید در حالی که خلاف واقع است اگر بگوییم از روابط ایران و آمریکا و اتفاقاتی که علیه کشورمان رخ داده است غافل هستید.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی تصریح کرد: ما اگربخواهیم مشکلان و خسارت هایی که به ایران بعد از انقلاب وارد شده است در یک نگاه اجمالی مورد بررسی قرار دهیم ته خط به آمریکا می رسیم از این رو چگونه با این کشور که نابودی را مورد هدف قرار داده سر میز مذاکره بنشینیم.
حاج بابایی خاطرنشان کرد: در کدام قواعد و راهبردهای بین المللی نوشته شده است که یک کشور با دشمن خود سازش کند که برخی آقایان در داخل کشور به خود اجازه طرح این موضوع را می دهند.
وی تاکید کرد: برای ما حضور در توافقی چون برجام کفایت می کرد تا بدانیم که آمریکا با رویه فعلی هیچ وقت قابل اعتماده نبوده و نخواهد بود از این رو مذاکره، سازش و‌ اتخاذ هر رویکرد دیگری با این کشور اشتباه محض است و با راهبردهای ایران سازگاری ندارد و‌ نخواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار