سردار صفوی در کنگره ملی سه هزار شهید استان قزوین:

کدخبر: 3673

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه رهبران ملت‌‌ها را قوی می‌‌کنند و یا به انحطاط می‌‌کشانند، گفت: رئیس جمهور امریکا دیوانه‌‌ای است که ملت خود را به تباهی می‌‌کشد

سرلشگر سید یحیی رحیم‌صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در نخستین روز از کنگره ۳ هزار شهید استان که صبح امروز در سالن آمفی تئاتر محل دائمی نمایشگاه‌‌های بین‌المللی استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: شهیدان در اندیشه، تفکر، اخلاق و عملکرد نمونه بوده‌اند این در حالی است که باید از سیره زندگی شهدا درس گرفته و سیره زندگی آن‌‌ها را سرلوحه اعمال خود قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه خون شهیدان استان قزوین و ملت ایران راه کربلا را باز کرد، گفت: خون دل شهیدان، آه و سوز و اشک چشم خانواده شهدا و جانبازان راه کربلا را باز کرد و پیاده‌‌روی اربعین سال جاری نیز با تمام دشمنی‌‌ها با حضور چند ده میلیونی از مردم برگزار شد.

صفوی با اشاره به اینکه امام زمان (عج) در زمان ظهور بیان می‌‌کنند که من فرزند حسین (ع) هستم، عنوان کرد: حب امام حسین(ع) دل‌ها را به یکدیگر نزدیک کرده و مردم را گرد امام عصر جمع می‌کند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا گفت: در مقام شهادت همین بس که حضرت رسول (ص) برای امیر المومنین (ع) شهادت طلبیدند به همین سبب در می‌‌یابیم شهادت بزرگترین هنر مردان خدا است‌.

وی افزود: خداوند در برهه‌‌ای خاص از زمان، بهترین‌‌ها را به شهادت رساند این در حالی است که اسامی آنها در لوح محفوظ الهی ثبت شده بود.

خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز می‌‌کند

صفوی با اشاره به اینکه شهدا خداوند را انتخاب کردند، گفت: خون شهدای مدافع حرم راه قدس را باز خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: هیچ کس یارای مقاومت در مقابل قدرت شیعه و اسلام را ندارد چراکه ملت ما هرگز در مقابل خواسته‌‌های یزیدیان زمان تسلیم نمی‌‌شود.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با بیان اینکه دشمنان با هدف تحمیل اراده قدرت خود بر ملت ایران جنگ تحمیلی را رقم زدند، تصریح کرد: دشمنانی که در جنگ تحمیلی به ایران حمله کردند امروز هم پیمان ایران هستند.

صفوی عنوان کرد: سران کشورهای عربی باید از وضعیت شاهان عربی درس بگیرند چراکه آنها عاقبت خیر و با برکتی نداشتند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا با اشاره به اینکه بیش از ده میلیارد دلار به ترکیه نفت فروخته‌‌ایم گفت: در سال ۶۵ بشکه نفت را تنها به قیمت ۹ دلار می‌‌فروختیم این در حالی است که امروز ۵۰ میلیارد دلار درآمد نفتی داریم.

وی افزود: امروز همچون دوران دفاع مقدس رهبری دلسوز و فداکار داریم چراکه با راهنمایی‌‌های مقام معظم رهبری کشتی ایران در طوفان زمان امن نگه داشته شده است.

وی با اشاره به اینکه رهبران ملت‌‌ها را قوی می‌‌کنند و یا به انحطاط  می‌‌کشانند، گفت: رئیس جمهور امریکا دیوانه‌‌ای است که ملت خود را به تباهی می‌‌کشد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا بیان کرد: قوای سه گانه ما با وحدت و محوریت هدایت‌‌های مقام معظم رهبری در تلاش هستند تا وضعیت معیشت مردم را بهبود ببخشند.

وی افزود: ما ۴۵ میلیون جمعیت زیر ۴۰ سال داریم این در حالی است که دولت نتوانسته ایجاد اشتغال کند اما چون ظرفیت کشور ایران بالا است می‌‌توانیم از ظرفیت این سرزمین استفاده کرده و با ایجاد اشتغال این مشکل را از جلوی راه برداریم.

ایران شکست ناپذیر است

صفوی با اشاره به اینکه ایران شکست ناپذیر و قدرتمند است، گفت: ایران قدرت خود را از خداوند و اهل بیت(ع) می‌‌گیرد این در حالی است که دشمن ایران فناپذیر و نابود شدنی است.

وی تصریح کرد: امریکا در جنگ اقتصادی با کشور چین شکست می‌‌خورد و از سوریه نیز به طور کامل بیرون خواهد شد.

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا خاطرنشان کرد: اگر مسئولان از امر رهبری فرمان‌‌پذیری محض داشته باشند آنگاه مشکلات قطعاً سریع‌‌تر حل خواهد شد.

ارسال نظرات

آخرین اخبار