رئیس سازمان انرژی اتمی:

کدخبر: 3672

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی گفت: ملت ایران از ابتدای انقلاب تاکنون با تحریم ها آشنا است و سیاست آمریکا در این زمینه موضوع تازه ای برای کشور نیست.

علی اکبر صالحی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای موشکی و هسته‌ای که در شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار شده است گفت: اکنون ایران بعد از چهل سال از گذشت انقلاب علیرغم همه فشارها، محدودیت‌ها، هشت سال جنگ تحمیلی و تحریم‌های فلج کننده به موفقیت‌های بسیاری دست یافته که استکبار جهانی و دشمنان را مات و مبهوت ساخته است.

صالحی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون ملت ایران علیرغم تمامی تحریم‌ها روی پای خود ایستاده است و با همت بلندقامتان و شهدای گرانقدر این ملت به جایی رسید که موشک‌های دوربرد و دستاوردهای هسته‌ای ایران زبانزد جهان شد.

وی گفت: در این نمایشگاه دستاوردهای هسته‌ای بخشی از توانمندی‌های عظیم ملت ایران به نمایش درآمده که علیرغم فشارها و محدودیت‌های بسیار به دست آمده است و اگر این فشارها نبود دستاوردهای عظیم‌تری به دست می‌آمد.

معاون رییس جمهوری با اشاره به کنگره سه هزار شهید استان قزوین افزود: شهدا نشانه‌های راه و معالم الطریق ما هستند تا ما راه را گم نکرده و در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کنیم.

ارسال نظرات

آخرین اخبار