در حالی که شورا نماینده مردم برای اداره امور شهر است، اما گویا جلسات آن به فرصتی برای دورهمی اینستاگرامی اعضای شورا تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر؛ در حالی که جلسه شورای شهر دقایقی پیش به پایان رسیده است اما تصاویر صفحات اینستاگرام اعضای شورای شهر نشان می دهد این جلسات گویا اهمیت چندانی برای اعضا نداشته و  به فرصتی برای دورهمی اینستاگرامی اعضای شورا تبدیل شده است.

 جلسه امروز شورای شهر ساعت 18:15 دقیقه در حالی شروع شد که یک ساعت پس از آغاز جلسه، داوودی رئیس شورا، به جای مدیریت جلسه تصمیم گرفت صفحه اینستاگرام خود را بروز کند.

0104

این حرکت گویا به مذاق محسن حق شناس نیز خوش آمده و وی پس از لایک پست اینستاگرامی آقای رئیس ، خود نیز پست اینستاگرامی جدیدی گذاشت.

0103

 

0102

اما مهدی عبدالرزاقی نیز که همیشه بر حمایت از حقوق مردم سخن گفته و سخنرانی های قرایی  در این زمینه داشته است بهترین وقت برای به روز کردن صفحه اینستاگرامی خود را دقیقا در میان جلسه دانست.

این عضو شورا گویا وقت دیگری برای ارائه گزارش روابط عمومی شورا در صفحه اینستاگرام خود نداشت و ترجیح داد از وقت شورا برای این کار استفاده کند.

0105

سعید دقیقی نیز از فرصت جلسات شورا برای بروز کردن استوری خود استفاده میکند. این ورزشکار عضو شورا که مسئول کمیسیون عمران شورا نیز هست بهترین فرصت برای تبریک هفته ناجا به رئیس خود را دقیقا در میان جلسه شورای شهر می داند.

01045

هرگز نمی توان مدعی دفاع از حقوق مردم بود در صورتی که از حقوق مردم برای بازی های مجازی خود استفاده میکنیم .

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار