در حالی که پایگاه خبری قزوین خبر روز گذشته از یک پرونده رانت در آموزش پرورش استان قزوین خبر داده بود، ابعاد تازه ای از این پرونده را شاهد هستیم.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری قزوین خبر؛ در شرایطی که پروژه رانت برخی مسئولین استان در استفاده بدون آزمون از مدارس نمونه دولتی در استان قزوین را شاهد هستیم، شواهد نشان می دهد، مسئولین بیشتری از این رانت نا مشروع استفاده کرده اند.

این در حالی است که اداره کل بازرسی نیز با ورود به موقع در این پرونده به دنبال شناسایی متخلفین و برخورد با افراد رانت‌خوار است و با این ورود به موقع انتظار می رود هرچه زودتر شاهد خروج دانش آموزانی که به واسطه این رانت راهی مدارس نمونه مردمی شده اند.

از سویی با توجه به سوابق قبلی رسیدگی به چنین پرونده‌هایی گویا فشارها برای توقف رسیدگی به این موضوع از سوی اداره کل بازرسی استان قزوین بیش از پیش بوده و افراد دخیل در این رانت در تلاش هستند تا از رسیدگی بیشتر اداره کل بازرسی به این پرونده جلوگیری کنند اما مدیرکل بازرسی استان قزوین تا به امروز در برابر فشارها ایستادگی کرده است.

این در حالی است که این پروژه رانت‌خواری در آموزش و پرورش استان قزوین باعث شده تا دیگر پرونده‌های آموزش و پرورش در اداره کل بازرسی استان قزوین که گویا کم هم نیست با جدیت بیشتری از سوی اداره کل بازرسی دنبال شود.

با شرایط فعلی و ورود جدی اداره کل بازرسی استان، این انتظار وجود دارد که به زودی شاهد برخورد جدی با خاطیان در این اداره کل باشیم.            

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار