راهپیمایی مردم قزوین در محکومیت اغتشاشات اخیر

کدخبر: 2860

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین روز یکشنبه را برای راهپیمایی محکومیت فتنه آمریکایی، صهیونیستی و سعودی در قزوین اعلام کرد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر؛ در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با اشاره به پیامی از رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است: مهم‌ترین هدف دشمن ناامید کردن ملت است که به اذن الله زمین‌گیر خواهند شد.«امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی)».

در چند روز اخیر دشمنان زخم‌خورده انقلاب اسلامی با سوءاستفاده از مطالبات به ‌حق مردم که توجه به آن همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است دست به اغتشاش و ایجاد ناامنی در بعضی از  نقاط استان و کشور زدند.

این اقدام که با هماهنگی رسانه‌های مجازیِ همکار با سرویس‌های اطلاعاتی امریکا و اسرائیل انجام شده موجب آزردگی خاطر عموم شهروندان جمهوری اسلامی شد.

اکنون زمان آن رسیده که مردم با حضور در صحنه و جدا کردن حساب خود از فتنه‌گران و اعلام مطالبات خود از مجاری قانونی، بار دیگر طومار فتنه جدید را درهم بپیچند تا مبادا خدشه‌ای به وحدت، همدلی و امنیت این سرزمین وارد شود.

بر همین اساس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از مردم شریف و نجیب استان دعوت می‌ کند در راهپیمایی روز یکشنبه 17 دی ماه از ساعت 9:30 صبح در شهرهای مختلف استان و در شهر قزوین که از میدان میرعماد به طرف میدان عدل و خیابان خیام انجام می‌شود حضور بهم رسانند و با شرکت خود حساب ملت را از آشوبگران و فتنه‌انگیزان جدا کنند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار