نورانی مطرح کرد:

کدخبر: 2790

یکی از مسئولین مجموعه فرهنگی خادمان مهدی با اشاره به اینکه برخی‌ها تلاش میکنند ولایت فقیه را سیاسی و متعلق به یک جریان خاص بدانند، گفت: باید از این افراد پرسید ولایت فقیه را برای کدام جناح سیاسی می دانیم؟

محسن نورانی از مسئولین مجموعه فرهنگی خادمان مهدی  در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر، با اشاره به اینکه پخش مستند قائم مقام در مسجد ولایت اظهار کرد: در برابر تلاش برای حزبی نشان دادن مستند قائم مقام باید این سوال را پرسید که مباحث مربوط به ولایت فقیه ، رهبری و مباحث پیرامون آن جزو مسائل کدام جناح و یا حزب سیاسی محسوب می شود؟

وی با بیان اینکه پخش و اکران این مستند بیش از دو هفته است که در سراسر کشور آغاز شده است، افزود: این کار، بیان مستند بخش مهمی از تاریخ انقلاب است اما باید از معترضین اکران این مستند این سوال را پرسید که چرا تا به امروز در قزوین کسی دنبال پخش این مستند نبوده و حال که مجموعه فرهنگی  خادمان وپایگاه آن مسجد برا این کار همت کرده اند به آنان انگ کار سیاسی و حزبی زده می شود؟

نورانی بیان کرد: از نظر مقام معظم رهبری دهه 60 به عنوان دهه ای که امام در آن زیست کرده‌اند، دهه مظلوم، فوق العاده مهم و حساسی است که اخیرا به وسیله برخی صاحبان بلندگو  مورد تهاجم قرار گرفته است.

جریان حامی آیت الله منتظری زندگی اش را سانسور می‌کند

وی اضافه کرد: با توجه به این فرمایش مقام معظم رهبری و با توجه به اینکه یکی از مهم ترین مباحث روی داده شده در دهه 60 ماجرای آقای منتظری است، این سوال به ذهن متبادر می شود که چرا عده ای روشنگری برای این برهه حساس و مظلوم را با پرچم داری برای یک حزب سیاسی خاص یکسان می دانند.

عضو مجموعه فرهنگی خادمان مهدی با اشاره به اینکه جریان حامی آیت الله منتظری زندگی اش را سانسور می‌کند، تاکید کرد: این در حالی است که BBC  در مورد ایشان مستندی را پخش کرده است.

وی در پایان یادآور شد: جوانان مومن و انقلابی مسجد ولایت و مجموعه فرهنگی خادمان مهدی روشنگری در مورد اتفاقات دهه 60 را فارغ از هر جناح بندی وظیفه خود دانسته و وارد میدان روشنگری شده اند و امیدوار هستیم بتوانیم کار قابل قبولی ارائه دهیم.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار