رئیس ستاد روحانی در شهر محمودآباد در سخنرانی خود در جمع مردم شهر محمودآباد به مخالفین سند2030 حمله کرد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه خبری – تحلیلی قزوین خبر؛ در شرایطی که مقام معظم رهبری هفته گذشته به عنوان اولین نفر به سند 2030 اعتراض کرده بودند، نبی قاسمی مدانی، رئیس ستاد روحانی در شهر محموآباد نمونه روز یکشنبه در جمع تعدادی از مردم شهر محمودآباد نمونه در پاسخ به سوال یکی از شهروندان محمودآبادی در رابطه با سند 2030 عنوان کرد: آقایانی هستند که مدعی ارزشمداری هستند ولی همیشه دیکران را کافر و ضد دین می دانند و خود را اوج دیانت می دانند.

این درحالی است که مقام معظم رهبری به عنوان اولین معترض به این سند ، در دیدار با فرهنگیان پرده از تصویب آن برداشته و به مسئولین دولت اعتراض کرده بودند.

وی در ادامه عنوان کرده است: سند 2030 سندی است که در شورای کل آموزش عالی کشور و مجلس به تصویب رسیده است.

این در حالی است که هر کسی که کمی با قانون آشنا باشد به راحتی می داند اصلا شورای کل آموزش عالی کشور وجود خارجی نداشته و از طرفی مجلس نیز سند 2030 رانیز بررسی نکرده و اصلا چنین طرحی در مجلس بررسی نشده است.

این عضو تندرو اصلاحات در قزوین در اظهاراتی عجیب که گویا ناشی از عدم آگاهی وی از این سند است، گفت: . در این سند دو کلمه امده تساوی جنسیتی.  این کلمه می گوید زن و مرد از نظر حقوق شهروندی تفاوتی با هم ندارند اینکه همان آموزش‌های اسلام ما است .

وی در این گفته های خود به حذف کلیشه‌های جنسی و ارائه آموزش‌های جنسی به کودکان و حذف برخی مفاهیم قرآنی و ارزشی از کتاب‌های درسی به‌بهانه ترویج صلح و نبود خشونت که در این سند آمده هیچ اشاره ای نکرده است .

این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در قزوین بیان کرده است: چون کلمه جنسیت در این است ( من عذر میخواهم از بزرگان حاضر در جلسه) گفتند خب پیرمرد سواد ندارد جون کلمه جنسیت در ان است ما بیاییم و یک جور دیگر بر آن کار کنیم بگوییم آقای روحانی سند امضا کرده که مثلا آقای روحانی می خواد همجنس بازی را آموزش دهد چون کلمه جنسیت در آن است .

وی هتاکی به منتقدین از حمله منتقد اصلی این سند مقام معظم رهبری را اینجا نیز تمام نکرده و ادامه داده است: اینها ادعا میکنند که دین مدار هستند و ارزش مدار هستند و استغفرالله پیغمبر هستند.

قاسمی مدانی در پایان گفته است این سوال برای یک تحصیل کرده است . خواهش میکنم در اینترنت سرچ بفرمایید سند 2030 چیست؟ سند 14 صفحه ای 2030 را مطالعه کنید . ببینید کجا در مورد همجنس بازی صحبت شده است؟ اینها به هیچ چیزی رحم نمی کنند .

او در حالی اینگونه به مخالفین این سند حمله می کند که اولین معترض به تصویب این طرح در شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست ریس جمهور ، شخص رهبر انقلاب بوده است .

در سخنان این افراطی اصلاح طلب در رابطه با سند 2030 یک نکته به وضوح به چشم میخورد . وی تمام تلاش خود را کرده است تا برای دفاع از دستارودهای هیچ دولت خود مخصوصا در حوزه سند 2030 از هیچ توهینی دریغ نکند  و توهین به رهبر بزگوار انقلاب، اتهام بیسوادی و نادانسته سخن گفتن و دست آویز بودن ایشان در سخنان وی هویداست.

مقام معظم رهبری پیش از این فرموده بودند : این سند و امثال آن، مواردی نیستند که جمهوری اسلامی ایران تسلیم آنها شود، و امضای این سند و اجرای بی سر و صدای آن قطعاً مجاز نیست و به دستگاههای مسئول نیز اعلام شده است.

حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: اینجا جمهوری اسلامی ایران است و در این کشور مبنا اسلام و قرآن است. اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوب و ویرانگر و فاسد غربی بتواند اعمال نفوذ کند. در نظام جمهوری اسلامی پذیرش چنین سندی، معنا ندارد.

 

(فایل صوتی این جلسه در نزد پایگاه خبری محفوظ است)

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار