امام جمعه موقت قزوین:

کدخبر: 2194

حجت‌الاسلام قابل گفت: گفت‌وگو با یک شبکه بهایی که بارها عناد خود را با ملت ایران به نمایش گذاشته خلاف علاقه ملی است و اگر این کار از سوی یک شروند عادی انجام می‌شد خلاف قانون بود.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛ حجت‌الاسلام علی قابل در گفتگویی با این پایگاه خبری با اشاره به مصاحبه سیده حمیده زرآبادی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با شبکه بهایی manoto اظهار کرد: مصاحبه کردن با شیکه‌هایی که بارها دشمنی خود را با نظام و ملت ایران اثبات کرده اند مشکلی را از دوش این ملت حل نمی کند.

وی افزود: برای همه مشخص است که شبکه رسانه ای manoto وابسته های به شبکه های جاسوسی رژیم صهیونیستی و تحت مدیریت بهایی‌ها قرار دارد و مصاحبه با این شبکه از سوی یک فرد عادی جرم تلقی می شود.

حجت‌الاسلام قابل با اشاره به اینکه نماینده مجلس باید به سوگندی که خورده پایبند باشد و به دنبال نماینده ملت در مجلس شورای اسلامی حافظ دستاوردهای انقلاب و عزت ملت باشد، عنوان کرد: مصاحبه با چنین شبکه هایی خلاف علاقه ملی است و همه باید مراقب حربه های این شبکه ها باشیم .

وی ادامه داد: در ابتدا باید ببینیم که چه کسانی دوستدار ملت ایران هستند؟ امروز یک رسانه بهایی چگونه دلسوز زنان و بانوان مسلمان ما شده است؟

امام جمعه موقت قزوین با طرح این پرسش که چرا یک نماینده مجلس باید برای بیان نقاط ضعف‌ها به جای تکیه به تریبون‌های داخل کشور به رسانه های بیگانه و دشمن متوسل شود، عنوان کرد: این انتظار زیادی نیست که از یک نماینده مجلس انتظار داشته باشیم به فرامین اسلام در رابطه با اختلاط زن و مرد توجه کند و بداند اسلام مخالفتی با ورزش بانوان ندارد بلکه مخالف فساد ناشی از این اختلاط است.

این مسئول در پایان با اشاره به بیان این نوع دیدگاه‌ها در آستانه انتخابات ، بیان کرد: نمایندگان مجلس باید به جای پرداختن به چنین مسائلی مردم را به حضور پرشور در انتخابات ترغیب کنند.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار