آیت‌الله علی اسلامی در نطق پیش از دستور مجلس خبرگان:

کدخبر: 2145

نماینده مردم استان قزوین با اشاره به اینکه معیارهای استخدام و گزینش در کشور به درستی رعایت نشده، افزود: این امر فسادآور است.

به گزارش سرویس‌سیاسی قزوین‌خبر؛ آیت‌الله علی اسلامی، نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری در نطق پیش از دستور دومین اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری گفت: اسلام کارآمد بوده، ملت را از خفت نجات داده و به بالندگی و عظمت رسانده است.

وی افزود: فقاهت اسلام آنچنان قدرت مدیریت دارد که شعاع مقاومت بسیجان و سربازان از اقصی نقاط جهان از بندر طارق گرفته تا باب المندب و از دریای آزاد گرفته تا تنگه هرمز کشانده شده است.

آیت‌الله اسلامی ادامه داد: اسلام، آنچنان ملتی ساخته است که ریگی جانور را از آسمان به زیر کشید، پهپاد پیشرفته آمریکا را در کویر کاشمر به زمین ‌نشاند و در دل شب ناوهای انگلیسی خبیث را مانند عقاب به چنگال گرفت.

نماینده مردم استان قزوین در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مدیریت ولایت در انقلاب اسلامی آنچنان رشد کرده که در صنعت، فضا، پزشکی، دریا، امنیت و دفاع به صورت حیرت‌آوری رشد کرده است، اظهار کرد: کارآمدی اسلام این است که در پنج قاره عالم می‌بینیم؛ اما این اختلاس، دزدی، رشوه و فساد اقتصادی چگونه است که این چنین فضای کشور را آلوده کرده است.

آیت‌الله اسلامی با اشاره به اینکه معیارهای استخدام و گزینش در کشور به درستی رعایت نشده و هرکس جزو باند باشد به کار گرفته خواهد شد، افزود: این امر فسادآور است و هرگز نمی‌شود با نیمی از اسلام و نیمی از غرب کشور را به صورت صحیح اداره کرد.

انتهای پیام/ ایسنا قزوین

ارسال نظرات

آخرین اخبار