در جلسه شورای اداری بخش ضیاء آباد مطرح شد

کدخبر: 2124

شهردار ضیاء آباد در جلسه شورای اداری بخش ضیاء آباد بسیج را سرمایه ای عظیم برای انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برشمرد و از فعالیت های ارزنده این سازمان در خدمت رسانی به مردم تقدیر کرد.

به گزارش قزوین خبر در جلسه شورای اداری بخش ضیاء آباد که روز گذشته در محل سالن اجتماعات شهرداری ضیاء آباد برگزار شد،  دکتر محمدرضا صادقی با تاکید بر ضرورت همکاری و تعامل با نهادهای انقلابی و اسلامی از جمله بسیج که پیشانی نظام محسوب می‌شود، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند : بسیج یک موهبت الهی بود که از سوی امام راحل (ره) پایه گذاری شد و در عمل دیدیم که بسیج چه اندازه کارایی دارد، بنابراین نه تنها در گذشته نیاز به بسیج بود، بلکه در آینده و همیشه هم باید باشد. بسیج شجره طیبه و بازوی پرتوان انقلاب اسلامی است.

شهردار ضیاء آباد ضمن تقدیر از فعالیت های گذشته این نهاد مردمی در شهر ضیاء آباد افزود : ما آمادگی آن را داریم که با برگزاری جلسات کاری مشترک بین دو مجموعه شهرداری و بسیج، تعامل سازنده ای در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به مردم ولایتمدار ضیاء آباد داشته باشیم و دست یاری دیگر نهادها را نیز به گرمی می فشاریم.

عضو ارشد سازمان نظام مهندسی قزوین، در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سیاست های کاری خود گفت : اعتقاد راسخ به سلسله مراتب سازمانی دارم و در انجام امور با عالی ترین مقام دولت در هر حوزه ( بخشدار ، فرماندار و استاندار) هماهنگی محسوسی خواهم داشت.

شهردار ضیاء آباد ضمن تشکر از اعتماد مسئولین استان به جوانان و با اشاره به دستورات بخشدار مبنی بر همکاری دستگاه ها با شهرداری گفت : اگر تعامل سازنده میان دستگاه ها، ارگان ها و نهادهای اجرایی صورت پذیرد، بدون شک کیفیت خدمت رسانی به مردم افزایش خواهد یافت.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار