نماینده مردم‌ قم‌ در مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌:

کدخبر: 182

حجت الاسلام آشتیانی گفت:در جنگ بدر هم سربازان اسلام تجهیزات و نفرات زیادی را نداشتند ولی در این جنگ هم سربازان اسلام پیروز شدند و هر زمانی که مردم در راه دین خود ایستادگی کردند موفق شدند.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر،حجت الاسلام محمدرضا آشتیانی شامگاه چهارشنبه در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی که در مسجدجامع المهدی (عج) برگزار شد ، بیان داشت:در زمان پیغمبر جنگ احزاب اتفاق افتاد که دشمنان می خواستند مدینه را محاصره کرده و پیامبر را بکشند و هدف آن‌ها از جنگ احزاب خاموش کردن چراغ اسلام بود که امدادهای الهی به کمک مسلمانان آمد.

نماینده مردم‌ قم‌ در مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ افزود:خداوند مکر منافقین را به آن‌ها بازگرداند و هزاران فرشته را برای تسکین روحیه و آرامش قلبی یاران پیامبر فرو فرستاد.

وی با اشاره به فتنه 88 گفت:در فتنه 88 هم دشمنان همه توان خود را جمع کردند تا به انقلاب اسلامی ضربه وارد کنند و حتی برخی از افراد فکر می‌کردند که کار انقلاب اسلامی تمام است ولی بازهم امدادهای الهی به مردم ایران کمک کرد.

حجت الاسلام آشتیانی خاطر نشان کرد:در جنگ بدر هم سربازان اسلام تجهیزات و نفرات زیادی را نداشتند ولی در این جنگ هم سربازان اسلام پیروز شدند و هر زمانی که مردم در راه دین خود ایستادگی کردند موفق شدند.

عضو جامعه مدرسین قم با اشاره به اظهارات برخی مبنی بر بازگشت سران فتنه به جامعه  اظهار کرد:سران فتنه تمامی خیانت‌ها را علیه جمهوری اسلامی انجام داده‌اند و آن‌ها حتی راضی به توبه هم نیستند و با این وجود بازهم آن‌ها در مقابل انقلاب طلبکار هستند.

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار