نامه اعتراضی جمعی به وزیر فرهنگ وارشاد

کدخبر: 1747

جمعی از طلاب، روحانیون و ایثارگران استان قزوین در اعتراض به اقدامات ضدفرهنگی مسئولین دولتی قزوین، مانند برگزاری کنسرت مبتذل بنیامین، نامه‌ی سرگشاده ای ارسال کردند.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین‌خبر؛ جمعی از طلاب، روحانیون و ایثارگران استان قزوین در اعتراض به اقدامات ضدفرهنگی مسئولین دولتی قزوین، مانند برگزاری کنسرت مبتذل بنیامین، نامه‌ی سرگشاده ای ارسال کردند. در قسمتی از این نامه آمده است:

جناب آقای جنتی مردم استان قزوین مردمی انقلابی، متعهد، همیشه در صحنه حاضر، تا پای جان ولایت‌مدار وشهید پرور هستند؛ ولی برخی از مسولین استانی که به نوعی نماینده دولت در استان می باشند متاسفانه برای برگزاری مجلس لهوو لعب، افسرده بودن مردم قزوین را بهانه کرده و این بهانه غلط را به دامان مردم شریق قزوین وصله می کنند. جناب آقای جنتی به نظر شما بر این کار چه اسمی می‌توان گذاشت؟ جز خیانت به مردم قزوین؟! بر فرض محال که مردم قزوین افسرده هستند که نیستند، آیا باید این افسردگی را با برگزاری مجلس گناه درمان و جبران کرد؟

 

متن کامل نامه به این شرح است:

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

جناب آقای علی جنتی

سلام علیکم

احتراما اعتراضی نسبت به کنسرتی که در مورخه 1395/2/2 در استان قزوین برگزار شده به حضورتان ارسال می گردد:

جناب آقای جنتی مردم استان قزوین مردمی انقلابی، متعهد، همیشه در صحنه حاضر، تا پای جان ولایتمدار و شهیدپرور هستند؛ ولی برخی از مسئولین استانی که به نوعی نماینده دولت در استان می باشند متاسفانه برای برگزاری مجلس لهو و لعب، افسرده بودن مردم قزوین را بهانه کرده و این بهانه غلط را به دامان مردم شریف قزوین وصله می کنند. جناب آقای جنتی به نظر شما بر این کار چه اسمی می‌توان گذاشت؟ جز خیانت به مردم قزوین؟! بر فرض محال که مردم قزوین افسرده هستند که نیستند، آیا باید این افسردگی را با برگزاری مجلس گناه درمان و جبران کرد؟ آیا این کار مصداق آیه شریفه «إِنَّ الَّذِینَ یحُِبُّونَ أَن تَشِیعَ الْفَاحِشَةُ فىِ الَّذِینَ ءَامَنُواْ لهَُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ فىِ الدُّنْیَا وَ الاَْخِرَةِ  وَ اللَّهُ یَعْلَمُ وَ أَنتُمْ لَا تَعْلَمُونَ» (نور/19)  نیست که برخی دوست دارند فحشا را در بین مومنین رواج دهند؟ خداوند مصادیق این آیه‌ی شریفه را اگر قابل هدایت نیستند مغضوب درگاه خود گرداند؛ چرا که باعث از بین رفتن آبروی مومنین می شوند.

آقای جنتی مردم قزوین زمانی افسرده و خون جگر می شوند که می‌بینند برخی منافقین و دشمنان گرگ صفت که در لباس میش هستند باعث ناراحتی و دل آزردگی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) می شوند که ان شاءالله این افراد هرچه زودتر نابود و به زباله دان تاریخ سپرده شوند.

وزیر محترم ارشاد، متاسفانه برخی از مسولین هنوز نمی دانند که اگر رگ غیرت مردم قزوین در برابر این خیانت ها به خروش درآید به سانِ ماجرایِ روس ها که سخت از سوی مردم قزوین کیفر شدند، عاملین خیانت را نبخشیده و اجازه‌ی تکرار این گونه خیانت ها را به آن‌ها نخواهند داد. و اکنون هم که اگر می بینید عکس العملی قاطع نشان نمی دهند به خاطر امر امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که فرمودند باید با دولت، هم دل و هم زبان شد، وگرنه چرا باید این چنین خطاهایی از نماینده دولت سر بزند؟

مخلَص کلام؛ آقای جنتی ما از باب وظیفه‌ی خود در محضر الهی این نوشتار اعتراض آمیز را مرقوم و به حضور شما ارسال می نمائیم که به وظیفه‌ی خود عمل نموده تا در محضر الهی فرضی بر ما نباشد و امید است شما نیز به عنوان مسول ذی ربط به وظیفه‌ای که برعهده‌ی شماست و در محضر الهی مسول می باشید به این اعتراض در اسرع وقت رسیدگی و عاملینش را بازخواست نمایید چرا که با این کار به وظیفه‌ی خود عمل نموده اید وگرنه در روز محشر شما هم باید با سایر مسولین که انجام دهنده‌ی این خیانت بودند پاسخگوی مردمی باشید، که در حقشان جفا و خیانت شده است.

                                                                                             والسلام

بسیج طلاب حوزه علمیه التفاتیه            بسیج طلاب حوزه علمیه امام صادق (ع)

بسیج طلاب حوزه علمیه شیخ الاسلام    بسیج طلاب حوزه علمیه ملاوردیخان

بسیج طلاب حوزه علمیه کوثر                 بسیج طلاب حوزه علمیه فاطمیه

طلاب بسیجی حوزه علمیه صالحیه        طلاب بسیجی حوزه علمیه محسنیه

انجمن طلاب جوان حوزه علمیه قزوین    هیئت حسینیون حوزه علمیه التفاتیه

هیئت حوزه علمیه ملاوردیخان قزوین     هیئت الطلاب حوزه علمیه صالحیه

قرارگاه انقلابی خیبر                               جمع کثیری از خانواده شهدا و ایثارگران استان قزوین

بسیج دانشجویی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین

جمعی از بازماندگان گردان غواص محمدرسول الله(ص) قزوین، غواصان کربلای4

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار