فرمانده معظم کل قوا در دیدار اعضای مجلس خبرگان افزود برخی بزرگان هستند که رأی آوردن و یا رأی نیاوردن، هیچ خللی در شخصیت آنها ایجاد نمی‌کند و آقایان یزدی و مصباح از این افرادند که حضورشان باعث افزایش وزانت مجلس خبرگان می‌شود و نبودشان خسارت است.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین‌خبر؛ رئیس و اعضای مجلس خبرگان رهبری، پیش از ظهر امروز و در پایان آخرین اجلاسیه‌ی چهارمین دوره‌ی مجلس خبرگان رهبری با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

13941220_0432568

رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری گفتند مردم در این انتخابات واقعاً خوش درخشیدند و با این مشارکت بالا، اعتماد خود را به نظام اسلامی به‌صورت عملی نشان دادند. حالا نوبت مسئولان است که به وظایف خود عمل کنند.

فرمانده معظم کل قوا در دیدار اعضای مجلس خبرگان افزود برخی بزرگان هستند که رأی آوردن و یا رأی نیاوردن، هیچ خللی در شخصیت آنها ایجاد نمی‌کند و آقایان یزدی و مصباح از این افرادند که حضورشان باعث افزایش وزانت مجلس خبرگان می‌شود و نبودشان خسارت است.

13941220_1232568

رهبر انقلاب، امام خامنه‌ای(حفظه الله)  درجلسه امروز با اعضای مجلس خبرگان بیان کرد این انتخابات بار دیگر نادرستی سخنان فتنه‌گران ۸۸ را نشان داد و از ویژگی‌های این انتخابات رفتار کاملاً نجیبانه‌ی کسانی بود که رأی نیاوردند؛ برخلاف رفتار نانجیبانه‌ی فتنه‌گران ۸۸. ایشان همچنین افزودند اعلام اعتماد مردم به نظام، برعکس تلاش دشمن برای «ایجاد دوقطبی مردم و نظام» و «بی‌اعتباری انتخابات» بود.

13941220_4632568

رهبر انقلاب در مورد اقدامات نابخردانه بعضی خواص در انتخابات یادآور شدند افرادی که به شورای نگهبان هجمه می‌کنند، ناخواسته از دشمن تبعیت میکنند و شورای نگهبان اگر نتواند شرایط قانونی را در فردی احراز کند، نمی‌تواند وی را تأیید کند و این عمل به قانون است. هرگونه تخریب شورای نگهبان، اقدامی غیراسلامی، غیرقانونی، غیرشرعی و غیرانقلابی است.

13941220_3832568

رهبر معظم انقلاب در ادامه سخنان خود اظهار کردند وظیفه‌ی مجلس خبرگان «انقلابی ماندن، انقلابی فکر کردن و انقلابی عمل کردن» برای انتخاب رهبر آینده است. لازم است در انتخاب رهبر آینده رودربایستی‌ها و مصلحت‌اندیشی‌ها کنار گذاشته شود و اگر در این وظیفه کوتاهی شود، قطعاً در اساس کار کشور مشکل به‌وجود می‌آید.

13941220_4432568

رهبر انقلاب با اشاره به سخنان برخی مسئولان مبنی بر تعامل با همه‌ی دنیا: باید با همه‌ی دنیا البته به‌جز آمریکا و رژیم صهیونیستی ارتباط داشته باشیم اما باید بدانیم که دنیا منحصرِ در غرب و اروپا نیست. رفت و آمد با غربی‌ها تاکنون هیچ اثر مثبتی نداشته و باید در عمل مشخص شود وگرنه صرفاً تفاهم بر روی کاغذ فایده‌ای ندارد.

13941220_4232568

رهبر انقلاب با اشاره به ایام فاطمیه گفتند در ذکر مناقب آن بزرگوار باید دقت شود که مسائل اختلاف‌افکن مطرح نشود زیرا امروز سیاست اهریمنی جبهه‌ی استکبار ایجاد اختلاف بین شیعه و سنّی است. البته بیان تاریخ با رعایت موازین، ادب و در نظر گرفتن مصالح اشکالی ندارد اما نباید اختلاف و بغض ایجاد شود و روحانیت معظم نباید اجازه دهد که با رنجاندن اهل سنت، نقشه‌ی اختلاف‌افکنی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها اجرا شود.

انتهای پیام/ KHAMENEI.IR

ارسال نظرات

آخرین اخبار