در حمایت از ائتلاف اصولگرایان استان قزوین؛

کدخبر: 1600

در حمایت از ائتلاف اصولگرایان استان قزوین شکرالله طاهری از کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی انصراف داد.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛شکرالله طاهری، فرماندار سابق آبیک و کارمند سابق وزارت امورخارجه کشورمان ،درباره علت انصراف خود از ادامه کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در حمایت از وحدت اصولگرایان و جلوگیری از تفرق آرای این جریان تصمیم به انصراف از کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی گرفتم. 
وی در ادامه افزود: هدف من شکل گیری کامل یکپارچگی در انتخاب فرد اصلح از اصولگرایان برای نمایندگی مردم قزوین در مجلس است و امیدوارم دوستان دیگر اصولگرا نیز در این میدان برای حفظ این وحدت کناره گیری کنند. 
طاهری اذعان کرد: توصیه‌ام به کاندیداهای اصولگرای حاضر در صحنه این است که ما امروز نیازمند یک وحدت گسترده در سطح استان هستیم و باید از تَشدد و تفرق آرای این جریان جلوگیری کنیم؛ بنابراین باید همه با تصمیمات اتخاذ شده نخبگان اصولگرایی استان همکاری کنیم. 
فرماندار سابق آبیک ابراز کرد: البته ماندن یا کناره گیری هر نامزد انتخاباتی یک حق اجتماعی و شخصی است و نمی‌توان آن را از کسی سلب کرد؛ اما تمکین ما به تصمیم بزرگان اصولگرایی زمینه ساز تحقق اهداف این جریان در استان خواهد شد. 
وی تصریح کرد: من به دلیل احتمال رأی کم کناره گیری نکردم و در صورت ماندن در صحنه انتخابات جزء چهار نفر اول صاحب رای می‌شدم؛ اما با درخواست بزرگان و افراد شاخص استان برای حفظ وحدت بین دوستان اصولگرا به این تصمیم تمکین کردم. 
کارمند سابق وزارت امور خارجه کشورمان در پایان گفت: به طور یقین اگر همه دوستان به این تصمیم تمکین کنند شرایط برای حضور مناسب دیگر کاندیداهای اصولگرایی فراهم می‌شود. 
انتهای پیام/صبح قزوین

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار