به مناسبت یوم الله 22 بهمن منتشر شد

کدخبر: 1578

شورای ائتلاف بزرگ اصولگرایان با شعار معیشت، امنیت، پیشرفت با فراخوانی مردم مقاوم و مومن به حضور پرشور و کسترده در راهپیمایی 22 بهمن که موجب استحکام محور مقاومت است

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر، این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انقلاب اسلامی با رهبری و هدایت امام راحل عظیم الشأن (ره( توانست معادلات مرسوم دنیای مادی را بهم ریخته و ایده ای نو بر مبنای خدا باوری و زندگی بر مدار دین الهی را به جهانیان ارائه کند. علیرغم تمام تلاش دشمنان در طول بیش از سه دهه گذشته این اندیشه ناب توانسته است مرزهای جغرافیایی را در نوردیده و اندیشمندان و فرهیختگان عالم و جوانان و مردم دنیا را به تامل وادارد. این پدیده مبارک که به لطف خدا و در سایه ایثار شهیدان والامقام به بار نشسته است، مستلزم حراست و محافظت است و این مهم با عزم خلل ناپذیر مردم شریف ایران تحت زعامت زعیم عالیقدر مسلمین حضرت آیه الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته محقق می شود. بی تردید نویدها و انذارهای معظم له در جهت تداوم انقلاب اسلامی باید برای همه و به ویژه نخبگان و خواص جامعه نصب العین باشد. انتخابات خبرگان رهبری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی رویدادی است که دقت نظر و هوشمندی مردم را طلب میکند و بر احزاب و گروههای علاقمند به انقلاب لازم است مسئولیت دینی و ملی خود را نسبت به این مهم ایفا نمایند. بر این اساس شورای إئتلاف بزرگ اصول گرایان استان قزوین پس از تشکیل، مقرر نمود در مورد داوطلبان مجلس خبرگان تابع تصمیم جامعه محترم مدرسین حوزه علمیه قم باشند وبر این اساس حمایت خود را از حضرات آیات علی اسلامی و محمود رجبی اعلام می دارد .

در خصوص مجلس شورای اسلامی نیز بررسی وضعیت داوطلبان تایید صلاحیت شده را آغاز وپس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با حضور اکثریت قریب به اتفاق اصولگرایان استان ، در نهایت از میان کاندیداهای اصول گرا، گزینه های ذیل را به صورت اجماع ، حجت الاسلام و المسلمین آقای سید مرتضی حسینی و سرکار خانم دکتر فاطمه محمد بیگی انتخاب و به مردم عزیزمان معرفی می نماید.

شورای إئتلاف بزرگ اصول گرایان با شعار معیشت، امنیت ، پیشرفت با فراخوانی مردم مقاوم و مؤمن به حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن که موجب استحکام محور مقاومت در منطقه و اعلام آمادگی در برابر صف آرایی دشمنان و بدخواهان امت اسلامی است، برای ایجاد مجلسی توانمند و نمایندگانی بصیر و هوشمند برای چهار سال آینده کشور، آنان را به شرکت گسترده در پای صندوقهای رأی در روز هفتم اسفند دعوت مینماید. امید است که انتخاب نهایی مردم موجب رضای خداوند و عنایت حضرت ولی عصر عج و نایب برحقش باشد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار