دبیر سیاست‌گذاری علوم انسانی اسلامی در قزوین:

کدخبر: 1577

دبیر شورای سیاست‌گذاری علوم انسانی اسلامی گفت: حضور مردم در انتخابات پایه‌های نظام را مستحکم می‌کند.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛فرزاد جهان‌بین شامگاه سه‌شنبه در همایش «نقش مجلس در تحقق فرآیند انقلاب اسلامی» که به همت پایگاه بسیج حمزه سیدالشهداء در مسجد جامع المهدی(عج) برگزار شد، اظهار داشت: کشور عزیزمان ایران به برکت خون شهدا، انقلاب اسلامی و همچنین نظام مردم سالاری دینی نقطه ثبات در منطقه محسوب می‌شود.

وی با اشاره به قدرت انقلاب اسلامی در جهان بیان کرد: دشمنانی که حاضر نبودند ایران 20 سانتریفیوژ داشته باشند امروز مجبور شدند که غنی‌سازی هسته‌ای را قبول کنند که این امر نشان‌دهنده قدرت انقلاب اسلامی است.

دبیر شورای سیاست‌گذاری علوم انسانی اسلامی تصریح کرد: نمایندگان و مسئولان باید شرایط پیچیده کشورمان را در آستانه 40 سالگی انقلاب مورد ارزیابی قرار دهند که این شرایط در خارج از کشور شامل تحولات سوریه و یمن است که باید مورد توجه و تاکید مسئولان کشور قرار بگیرد.

جهان‌بین افزود: شرایط داخلی کشور نیز شامل دوران پسابرجام، مسائل اقتصادی و نفوذ بوده که باید اقدامات ویژه‌ای در این زمینه‌ها از سوی مسئولان صورت بگیرد.

وی با بیان جایگاه ویژه مجلس شورای اسلامی در کشور خاطرنشان کرد: نمایندگان در مجلس شورای اسلامی با قانون‌گذاری، تصویب لوایح و طرح‌ها و همچنین اظهارنظرها و انتقادات درست و به‌جا می‌توانند زمینه پیشرفت و آبادانی کشور را فراهم کنند.

دبیر شورای سیاست‌گذاری علوم انسانی اسلامی عنوان کرد: ما برای اداره کشور به اصلاح طلب و اصولگرا و سایر تفکرات ولی با هدف مشترک ارتقاء جایگاه کشور نیازمندیم.

جهان‌بین با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات پایه‌های نظام را مستحکم می‌کند بیان کرد: مردم باید در انتخابات 7 اسفند مجلسی توانمند، مستقل، قوی ایجاد کنند تا نمایندگان مجلس درک درستی از شرایط کشور و جهان داشته باشند.

وی گفت: قانون‌گذاری توسط نمایندگان مجلس یعنی ریل‌گذاری برای طی کردن مسیر پیشرفت و آبادانی کشور که مردم نیز در این مسیر باید افرادی متخصص و متعهد را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنند.

دبیر شورای سیاست‌گذاری علوم انسانی اسلامی ادامه داد: پیروزی انقلاب اسلامی و خون شهدا برای نقش داشتن مردم در سرنوشت کشور بود که مردم از این برکت والا باید به خوبی استفاده کنند.

 

انتهای پیام/تسنیم

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار