دبیر جبهه پایداری قزوین:

کدخبر: 1573

دبیر جبهه پایداری استان قزوین گفت: پس از برگزاری بیش از چندین جلسه با حضور اصولگرایان و تشکل‌های حقوقی لیست نهایی گزینه‌هایی پیشنهادی نامزدهای انتخاباتی نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری در قزوین اعلام شد.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین‌خبر؛

حامد کبودوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: شورای ائتلاف اصولگرایان قزوین با برگزاری جلسات متعدد و مستمر که با حضور اصولگرایان تشکل‌های حقوقی از جمله حزب مؤتلفه اسلامی، جمعیت ایثارگران و جبهه پایداری و مجموعه‌های وابسته به این سه ضلع و اشخاص حقیقی در بدنه اجتماعی اصولگرایان صورت می‌گیرد، بررسی‌های تخصصی خود را دنبال می‌کند.

وی افزود: شورای ائتلاف اصولگرایان قزوین با بررسی‌های انجام داده از بین 17 نامزد انتخابات شورای مجلس اسلامی که نزدیک به جریان‌های اصولگرایی بودند، دو گزینه حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی و فاطمه محمدبیگی را انتخاب کرده و در لیست نهایی اصولگرایان گنجاندند.

دبیر جبهه پایداری استان قزوین با اشاره به نمایندگان خبرگان رهبری در قزوین عنوان کرد: با توجه به اینکه شاخص اصلی جامعتین که جامعه مدرسان حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز هستند، اصولگرایان استان قزوین نیز به نظر جامعتین تمکین کردند و گزینه‌های پیشنهاد شده آیت‌الله محمود رجبی و آیت‌الله علی اسلامی از سوی این نهاد را گزینه نهایی خود اعلام کردند.

کبودوند اضافه کرد: این گزینه‌ها در واقع گزینه‌هایی است که تمام جریان‌های اصولگرایی به آن اتفاق نظر دارند و با نظر تمام افراد حاضر در جلسات انتخاب شدند.

این مسئول بیان کرد: امیدواریم که مردم فهیم و انقلابی استان قزوین نیز در راستای حمایت از منویات مقام معظم رهبری و توسعه تفکر ولایی و ارزشی اصولگرایی با حضور ارزشمند در صحنه انتخابات و انتخاب نامزد اصولگرایان برگ زرین سیاسی دیگری را در این استان رقم بزنند.

انتهای پیام/ فارس

ارسال نظرات

آخرین اخبار