نماینده ولی فقیه در قزوین:

کدخبر: 1570

نماینده ولی فقیه در قزوین گفت: نفوذ انقلاب در بخش‌های مختلف به‌ویژه دستگاه‌های دولتی و اجرایی باید سبب شود تا انقلابی بودن در آن بخش‌ها به خوبی لمس شود.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، امام جمعه قزوین در دیدار کارکنان نظام کاردانی ساختمان استان قزوین خاطرنشان کرد: نباید نظارت‌ها در بخش ساختمان به گونه‌ای باشد که پس از دریافت پایان کار، ساختمان‌ها دچار مشکلات فنی باشند. 
وی تصریح کرد: هم اکنون دیده و شنیده می‌شود که چنین مسائل و مشکلاتی در حوزه ساختمان وجود دارد و کسانی که وظیفه خود را به درستی انجام نداده‌اند، مدیون خواهند شد. 
امام‌جمعه قزوین به نقش آموزش در ارتقای فنی و معرفتی ناظران اشاره و تأکید کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا با ارتقای فنی و معرفتی ناظران، ضمن انجام درست کارها، رضایت خدای متعال و مردم را نیز جلب نمایند.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین بیان کرد: انقلاب اسلامی به معنای واقعی کلمه با همه شئونات زندگی مردم ارتباط برقرار کرده و در همه جا دیده شد و باید بیش از پیش به تبیین آن پرداخت. 
وی تصریح کرد: امام خمینی (ره) فرمودند باید انقلاب اسلامی را به همه جهان صادر کنیم و تحقق این امر زمانی محقق می‌شود که مبانی انقلاب در جان همه مردم نفوذ کرده باشد. 
آیت‌الله عابدینی خاطرنشان کرد: شخصیت الهی و انقلابی امام به گونه‌ای بود که هر کسی که با ایشان ارتباط برقرار می‌کرد دچار تحول و دگرگونی معنوی و انقلابی می‌شد و این امر در پیروزی انقلاب اسلامی نقش مؤثری داشت.
نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی باید در دل انسان نفوذ کند، تا به او انقلابی گفت و اگر چنین شرایطی در جامعه به وجود بیاید، صدور انقلاب با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. 
وی یادآور شد: خیلی از انسان‌ها ممکن است مسلمان باشند اما به مرحله ایمان نرسیده باشند اما وقتی مسئولان به‌دقت و حساسیت حوزه کاری خود را دنبال کنند و وظیفه‌شان را به‌درستی انجام دهند، در واقع به مرحله ایمان رسیده‌اند و چنین مسئولی انقلابی است. 
آیت‌الله عابدینی تأکید کرد: نفوذ انقلاب در بخش‌های مختلف به‌ویژه دستگاه‌های دولتی و اجرایی باید سبب شود تا انقلابی بودن در آن بخش‌ها به خوبی لمس شود.
انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار