همزمان با اعتراضات سراسری علیه اعدام شیخ نمر صورت گرفت ؛

کدخبر: 1500

جبهه پایداری استان قزوین ضمن محکومیت اعدام شیخ نمر، سکوت مرگبار برخی جریانات سیاسی استان را در محکومیت چنین اقدامی نشانه وابستگی و سرسپردگی این جریانات به ایادی استکبار دانسته و امیدوار است با درایت و دقت مردم فهیم و شریف استان قزوین طومار سیاسی و اجرایی چنین افرادی از استان برای همیشه بر چیده شود.

حامد کبودوند،رئیس شورای هماهنگی جبهه پایداری استان قزوین  در پی شهادت مظلومانه شیخ نمر باقر النمر ضمن محکومیت این اقدام ددمنشانه در گفتگو با خبرنگار سیاسی قزوین خبر، اظهارداشت:

سی و هفت سال پیش وقتی انقلاب شکوهمند ایران به ثمر نشست حاکمان و سیاستمداران استکبار پیش از آنکه از سقوط و نابودی یک رژیم کاملا وابسته به خود ناراحت شوند از پیدایش و نفوذ تفکراتی که بنیانگذار و رهبر آن فردی سالخورده ، ساده زیست و عالمی دینی یعنی خمینی کبیر بود به هراس افتادند .

ایادی استکبار به خوبی تشخیص دادند که اگر اندیشه ها و دیدگاه های این سید مجاهد در میان جوامع انسانی نشر داده شود چون منطبق بر آموزه های اسلام ناب محمدی (ص) است و بر پایه فطرت انسانی و آزادی خواهی وعدالت طلبی استوار است قطعا مورد استقبال قرار خواهد گرفت و پایه های حکومتهای جور و حوزه نفوذ استکبار را در هم می شکند بنابراین از ابتدای پیرورزی این نهضت تمام هم و غم خود را برای جلوگیری از نفوذ اندیشه های امام راحل در میان جوامع مختلف صرف کردند غافل از آنکه وعده الهی محقق می شود . امروز بعد از نزذیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب شاهد خروش نسل خمینیون در اقصی نقاط عالم هستیم نسلی آرمان گرا ، آزادی خواه و عدالت طلب که صرفا با بیان شعارها و تبیین اندیشه های آن پیر سفر کرده و پیروی از سیره خلف صالحش قصد زمینه سازی برقراری قسط و عدل را در گستره جهان خاکی دارند.

چنین اندیشه هایی از بمب اتم هم برای استکبار و ایادی منفورش خطرناک تر است پس در برابر هر  فریادی که بازنشر دهنده چنین اندیشه هایی باشد تاب نیاورده و به بدترین و فجیع ترین حالت ممکن آن را در نطفه خفه می کنند. هر چند این فریاد ها خاموش شدنی نیست و بدون تردید روز به روز افزون تر شده و پایه های حکومت های جور را درهم می شکند.

شهادت مظلومانه شیخ مجاهد شهید نمر باقر النمر هم از این دست اقدامات است و بدون تردید به زودی زود دست انتقام سخت الهی گریبان رژیم سفاک ، منحوس و بیچاره آل سعود را خواهد گرفت چرا که شیخ نمرهای فراوانی عزم خود را برای نشر اندیشه های خمینی کبیر و خلف صالحش امام خامنه ای جزم کرده اند و قطعا در این مسیر سست نمی شوند.

جبهه پایداری استان قزوین ضمن محکومیت این اقدام ددمنشانه، سکوت مرگبار برخی جریانات سیاسی استان  را در محکومیت چنین اقدامی نشانه وابستگی و سرسپردگی این جریانات به ایادی استکبار دانسته و امیدوار است با درایت و دقت مردم فهیم و شریف استان قزوین طومار سیاسی و اجرایی چنین افرادی از استان برای همیشه بر چیده  شود

  • s 1 0 پاسخ

    این رئیس کیه؟ شما هم با این خبر نوشتنتون

    • مدیر 0 0 پاسخ

      خبر اصلاح شد

ارسال نظرات

آخرین اخبار