روزشمار قدرت طلبان برای برکناری استاندار

کدخبر: 1336

روزشمار برکناری استاندار توسط قدرت طلبان آغاز شده است و با هر جلسه هیات دولت منتظر خبر انتصاب استاندار جدید هستند.

سرویس سیاسی قزوین خبر؛

زمزمه تغییر استاندار مدت هاست که در بین مردم شهر دهان به دهان میچرخد و همه از چرایی و چگونگی این تغییر سخن میگویند.

با بررسی حرف و حدیث ها به چند نکته جالب توجه بر میخوریم

نکته اول، دلایل اصلاح طلبان است که عمده آن عدم استفاده استاندار از نیروهای اصلاح طلب و عوامل ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در مسئولیت های اجرایی است؛ دلیلی که از آن میتوان بعنوان قدرت طلبی اصلاحات نام برد. ضمن اینکه زمزمه هایی مبنی بر اراءه لیست به استاندار در ازای ابقاء به گوش رسیده است.

البته عده ای هم با اشاره به تاکیدات ریاست جمهوری مبنی بر اعتدال این دلیل قدرت طلبان را رد کرده و موضوع عدم ثبات شخصیتی استاندار را علت مخالفت حضور روزبه در استانداری می دانند.

اما نکته دوم، دلایل اعتدالیون و بعضی اصولگرایان در حمایت از مرتضی است. آنها معتقدند روزبه بومی است با زیر و بم استان آشناست و بجای حملات پیاپی به استاندار باید از او حمایت کرد تا آینده مردم فدای سیاسی بازی ها نشود.

همه این گفت و شنودها که در فضای مجازی بیش از پیش به آن دامن زده می شود در حالی است که مجمع نمایندگان و امام جمعه قزوین از این تغییر ابراز بی اطلاعی میکنند.

و اما دوشنبه...

وقتی که برای اولین بار شایعه تودیع روزبه در یکی از رسانه های مجازی انتشار یافت از دوشنبه همان هفته برای این امر سخن به میان آمد، از آن روز دلواپسان قدرت طلب چشم امید به جلسات هیات دولت بسته اند که آن دوشنبه از راه برسد و روزبه را به مسجد جامع بازگرداند.

و اما ...

مرتضی هر چه که باشد شخصیتی قابل احترام است و هجوم ناجوانمردانه توهین ها از سوی قدرت طلبان بود، توهین هایی که او را تا مرز خادم مسجد کشاند و شخصیت او را ترور کردند.

با همه این تعریف ها منتظر می مانیم تا ببینیم وزارت کشور چه برنامه ای را برای ساختمان نوروزیان دارد.

 • منجم 3 6 پاسخ

  یعنی چی مرتضی ؟؟!!! حرفه ای نیستید تحلیل ندارید مطرح نیستید مجبور نیستید خبر بنویسید آن هم با این ادبیات و روش مزحک،سخیف و سطح پائین که در عین ساده لوحی هم عناد خود را با استاندار نشان دادید و هم بیسوادی ،بی تجربگی و زرد بودن سایت خود را نمایان تر
  نکته دیگر به خادمین مسجد بی احترامی کردید که هرکسی افتخار خادم مسجد شدن را ندارد و خوش به حال روزبه و امثال ان که خادم مسجدند

  • نویسنده 5 2 پاسخ

   مزحک؟
   شاید این نمونه ای باشد برای تایید سواد شما چه رسد به سواد رسانه ای.
   قطعا در شبکه های اجتماعی توهین های بیشتری را خواهید دید.
   قدری بر اعصاب خود مسلط باشید.

 • غلامرضاچچچ 2 6 پاسخ

  این حرفا و اطلاعات را از کجاتون در اوردید ؟!

  • 6 2 پاسخ

   تمامی اطلاعات یاد شده ادعاهای گروه اصلاحات قروین است

 • saeed montazeri 10 1 پاسخ

  آقایان اصلاح طلب افراطی یا بهتره بگیم نوچه های شیخ قدرت از روزبه بخاطر این تنفر دارند که روزبه تنها استانداری است که جلوی زیاده خواهی های اصلاح طلبان افراطی ایستاده به ویژه خود شیخ ، بخاطر این ناراحتند که بر خلاف ادعاها و خواسته هایشان روزبه به دور از خاله زنک بازی های سیاسی فقط به دنبال توسعه استان است و دم به تله های سیاسی نمیده و از حرف ها و خبر های دوزاری رسانه ها،آقایان و نشریات بی اهمیت رد میشه از این بابت ناراحتند که بسیاری از شخصیت های مطرح و تاثیر گزار کشور و استان که دغدغه دارند مثال ایت الله عابدینی ،آیت الله بارکبین،ایت الله تاکندی، اقای ابوترابی دکتر صالحی دکتر امیری صالحی و دکتر فضلی و دکتر نوبخت و نمایندگان محترم استان در مجلس و حتی سایر استانداران کشور و سایر حضرات با تمام وجود از ایشان حمایت میکنند که نمونه بارزش در قبال همین اتفاقات تئاتر گونه این افراد معلوم الحال بود چرا که روزبه را خوب شناخته اند و میدانند نه به دنبال قدرت است و نه به دنبال ثروت و فقط به دنبال توسعه و پیشرفت استان است ازاین جهت عصبانی اند که مرتضی روزبه در معنای عمل از معدود استاندارانی است که در کشور منویات رهبری معظم و رئیس جمهور محترم را در استان اجرایی کرده است و با اعتدال به مدیریت قزوین پرداخته که عزل و نصب های گواه این ادعان و خیلی موارد مهم دیگر که مجال اشاره نیست ، از این بابت ناراحتند که میبینند استاندار با امام جمعه ولو با اختلافات سلیقه ای و البته بی اهمیت سیاسی ارتباط بسیار نزدیک و دوستانه ای دارند و یکدل با تمام قدرت جلوی زیاده خواهی ها ایستاده اند و به دنبال پیشرفت استانند از این بابت غمگینند که میبینند استاندار با نمایندگان و کلا کل نهاد ها و سازمان ها و اشخاص تاثیر گزار و با اصالت استان و کشور ارتباط خوب ، دوستانه و موثر ایجاد کرده تا در سایه همدلی و یک دلی استان را به جایگاه واقعی خود برساند و از این بابت دچار یاس شده اند که میبینند استاندار از 8 وزیر در8 موضوع مهم و تاثیر گزار و اولویت های کشور،نظام و رهبری لوح تقدیر دریافت کرده و به عنوان استانداری نمونه شناخته شده است فلذا هیچ بهانه ای جز تخریب و شانتاژ خبری و دروغ پراکنی ندارند

 • کمال تعهدی 2 6 پاسخ

  زنده باد علیخانی زنده باد اصلاحات

 • amir 8 0 پاسخ

  چرا انقدر عناد با استانداری که پست ها رو شرکت سهامی شیخ .و پسرش نکرد و پاک دست است و اهل زدوبند نیست اگر دولت ایشان را برکنار کند به واقع برای دولت روحانی باید متاسف چون استانداری را عزل می کند وکه دلیلش فقط همراهی نکردن با شیخ و دار دسته اش است

 • mmmmm 3 1 پاسخ

  1)این ادبیات به درد همون شبکه های اجتماعی میخوره نه خبر
  2) متعجبم برای این طرز خبر که خود بهتر میدونید داستان چیست!!!!

 • امیر 3 0 پاسخ

  جاعل.سن.شیخ.قدرت.

 • ملت 5 0 پاسخ

  به برادران قاسمی می گویم بجای انتقاد از استاندار عزیز ، به خود بنگرید.
  چقدر استفاده شخصی از ماشین های بیت المال؟؟!!
  پژو 405 اداره کل نوسازی مدارس استان ، سمند اداره ورزش و جوانان ، پژو پارس فرمانداری بوئین زهرا ،
  این ماشین ها در مسیر الموت ، ساوه و داخل شهر به شدت در تردد برای کار شخصی هستند.
  پژوهای سایر مناطق آموزش و پرورش

 • علوی 1 0 پاسخ

  آقای استاندار کدام رزومه کار اجرایی موفق در استان را داشتند !!!؟ اون زمان که فرماندار بودن چه تاجی به سر مردم قزوین زدن!!!؟؟؟؟ به دور از هر جناحی ایشان به درد استان نمیخورند و فقط باید به متولی گری مساجد و حرم مطهر امامزاده حسین بپردازن.

 • سعید حاج میری 1 0 پاسخ

  درود بر استاندار اعتدالی و ولابی

ارسال نظرات

آخرین اخبار