شمخانی در جمع خبرنگاران:

کدخبر: 1276

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه باید نگاه منصفانه به تلاش مذاکره‌کنندگان کنونی وجود داشته باشد، گفت: نفی تلاش تیم‌های مذاکره‌کننده قبلی و فعلی هسته‌ای خطای بزرگی است.

به گزارش سرویس سیاسی قزوین خبر به نقل از خانه ملت، علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حاشیه نشست صبح امروز کمیسیون ویژه بررسی برجام در جمع خبرنگاران گفت: قطعاً حضور نمایندگان در ایام تعطیلی پارلمان برای بررسی متن توافق برجام قابل تقدیر است، از این‌ رو در نشست امروز، سؤالات و موضوعاتی مطرح شد و تبادل نظر صورت گرفت.

وی با اشاره به موضوعات مطرح‌شده نسبت به تیم مذاکره‌کننده قبلی و فعلی افزود: به‌طور حتم تلاش تیم هسته‌ای قبلی و فعالیت دوستان منتج به این وضعیت شده و کسی نباید تلاش گذشتگان را نقد کند و همچنین باید نگاه منصفانه به تلاش مذاکره‌کنندگان کنونی وجود داشته باشد، از این‌ رو نفی تلاش هر دو تیم خطای بزرگی است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به شرایط و نحوه بررسی برجام از سوی مجلس ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در نشست با خبرگان فرمودند که مجلس یکی از ارکان مؤثر در مسئله برجام است، از این‌ رو امیدواریم مجموعه مباحث مجلس و شورای عالی امنیت ملی، خروجی واحدی پیدا کند تا یک اجماع ملی برای عبور از این مرحله و آمادگی برای مقابله با اقدامات حریف و سدسازی در برابر نفوذ احتمالی صورت گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار