یک فعال رسانه ای گفت:

کدخبر: 1052

حمید حامدی فر: خوشبختانه این روز به صحنه اتحاد تمامی مردم جهان مبدل شده تا آنجا که تمامی آزادگان فریاد آزادی را سر میدهند.

سرویس سیاسی قزوین خبر گزارش می دهد:

حمید حامدی فر از جمله فعالان فرهنگی و رسانه ای استان در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس اعلام کرد: خوشبختانه امروز به برکت گفتمان امام (ره) و مقام معظم رهبری، روز قدس تبدیل به یک دغدغه جهانی شده است و فرای مبانی اسلامی در اکثریت ادیان از جمله مسیح و یهودیت فریاد عدالت خواهی و مبارزه با ظلم متجلی است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه قدس باید در اولیت جامعه اسلامی قرار بگیرد ابراز داشت: این قبیل صحبت ها اهمیت و جایگاه این روز را نمایان می کند.

این فعال رسانه ای ادامه داد: نخستین وجه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، آزادی فلسطین و قدس شریف از ستم های ظالمانه رژیم صهیونیست است؛ برائت از تمامی ظالمان جهان و دفاع از همه مظلومین عالم مجه دوم این روز به حساب می آید؛ مردم در این راهپیمایی بیان می کنند که علاوه بر اهمیت فلسطین و قدس، می بایست به تمام جنبه های ظالمانه ی جهان توجه کرد.

حامدی فر در پایان اظهار داشت: خوشبختانه این روز به صحنه اتحاد تمامی مردم جهان مبدل شده تا آنجا که تمامی آزادگان فریاد آزادی را سر میدهند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار