یک فعال فرهنگی:

کدخبر: 1049

زهرا جارچی گفت: امام (ره)باتدبیرش ترس دائمی برای اسرائیل بنا گذاشت به گونه ای که کابوس هر روز اسرائیلی ها ازترس روزقدس فراموش نشدنی است.

زهرا جارچی ، فعال فرهنگی در گفتگو با قزوین خبر برای شرکت درراهپیمایی روز قدس اظهار داشت:روز قدس روز مبارزه با زیاده خواهی استعمار است با حضورپرشور در روز قدس دنیا خواهد فهمید مردم ایران قدرتمند ایستاده اند.

نماینده ی دانشجویی در شورای راهبردی دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین تصریح کرد: وقتی که ملتی به دلیل زیاده خواهی‌ها نظام سلطه و صهیونیست‌ها مورد ظلم و ستم واقع می‌شوند همه ملت‌ها عالم اعم از مسلمان و غیر مسلمان مسئول هستند در برابر زیاده خواهی‌های رژیم سلطه به پا خیزند و ایستادگی کنند. زیاده خواهی استعمار همیشه در طول تاریخ بوده است ولی مردم وملتی موفق بوده اند که ایستاده اند

 وی افزود: این تعبیر حضرت امام (ره) چه زیباست که فرمودند اسرائیل باید از صفحه ی روزگار حذف شود و امروز شاهد ثمره ی   این ایستادگی و تاکید بر مسئله روزقدس هستیم  که غرب و امریکا را به میز مذاکره کشانده است.

عضو شورای مشورتی دختران فرهیخته استان تصریح کرد:فلسطین سرزمین اسلام ومیعادگاه جدال کفروحقیقت است هرکسی که بخواهد همراهان عاشورا باشد باید کنارمردم مظلوم بماند واین تصمیمی است که مردم ایران سالها پیش گرفتند ومردانه بر سر آن ایستاده اند.

وی ادامه داد: صهیونیست‌ها از هر فرصتی برای خوی درندگی خود استفاده می‌کند و مثل یک گرگ که از فرصت‌ها بهره می‌گیرد، امسال ملت ایران با توجه به این که فجایع جنایت‌های رژیم صهیونیست‌ها را مشاهده کرده‌اند حضور با شکوهی را در ورق تاریخ، حمایت از مظلوم را به ثبت خواهند رساند. امام (ره) باتدبیرش ترس دائمی برای اسرائیل بنا گذاشت به گونه ای که کابوس هر روز اسرائیلی ها ازترس روزقدس فراموش نشدنی است.

جارچی گفت:روزی خواهدرسید که قدس نقطه مشترک آزادی خواهان دنیاخواهدشد امروز اگر مستکبران ازشرافت سهمی ندارند برای این است که نتوانستند در طول تاریخ تصمیم صحیح بگیرند وبازنده اصلی دنیا خواهندبود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار