یک کارشناس مذهبی:

کدخبر: 1046

حجت الاسلام والمسلمین مهدی شعبانی گفت:اهمیت این روز از جهت بین المللی این است که در حال حاضراسرائیل، امریکا و انگلیس توانسته اند جنگی بین مسلمانان راه بیاندازند و گروه های تکفیری را هم از نظر نظامی ،تبلیغاتی و اطلاعاتی مجهز کنند و درگیری را به داخل کشور های اسلامی بکشانند.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی شعبانی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان ، در گفتگو با خبرنگار سیاسی قزوین خبر با دعوت همه اقشار برای شرکت در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت:روز قدس یکی از مهم ترین ابتکاراتی بود که حضرت امام انجام دادند حقیقتا یک حرکت بسیار ارزشمند جهانی بود که جمعه آخر ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس به دنیا معرفی کردند و فرمودند که روز قدس روز اسلام است .

این کارشناس مذهبی ادامه داد:یکی از اهمیت های روز قدس مربوط به نظام جمهوری اسلامی می باشد که تجدید بیعت با حضرت امام و مقام معظم رهبری یکی از مصداق های آن است و دومین اهمیت این روز از جهت بین المللی این است که در حال حاضراسرائیل، امریکا و انگلیس توانسته اند جنگی بین مسلمانان راه بیاندازند و گروه های تکفیری را هم از نظر نظامی ،تبلیغاتی و اطلاعاتی مجهز کنند و درگیری را به داخل کشور های اسلامی بکشانند.

حجت الاسلام شعبانی تصریح کرد:آنچه که ما در سوریه ، لیبی ، لبنان و عراق و بسیاری از کشور ها حتی کشور های افریقایی شاهدش هستیم نتیجه توطئه های استکبار جهانی و حکام مزدور سعودی است که در اختیار استکبار جهانی اند و هر از گاهی این مسئله را به طور رسمی عنوان میکنند .

مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان افزود:در شرایط امروز دنیای اسلام مسئله قدس اهمیت مضاعفی پیدا کرده است ان شاالله مردم ما چون گذشته در این راهپیمایی حضور فعال خواهند یافت با اینکه چند طی چند سال اخیر هوا بسیار گرم شده اما حضور مردم پر رنگ تر بوده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار