پیام رهبر انقلاب در پی تشییع پیکر مطهر شهدا با حضور حماسی مردم

کدخبر: 932

رهبر معظم انقلاب در پی تشییع با شکوه 270 شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس که با حضور حماسی مردم همراه بود پیامی صادر فرمودند.

به گزارش سرویس دفاع مقدس قزوین خبر ؛و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری به مناسبت تشییع باشکوه ۲۷۰ شهید دوران دفاع مقدس حضرت آیت الله خامنه ای پیامی به شرح زیر صادر فرمودند:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

صلوات و سلام خدا بر شهیدان عزیز که مشعل توحید را با ایثار خود بر فراز میهن اسلامی برافروختند و صلوات و تحیات خدا بر شهیدان مظلوم غواص که با ظهور و حضور خود این فروغ خاموش‌نشدنی را مدد رساندند و پرچم یادهای عزیز و گرانبها و ذخیره‌های معنوی امت را با شکوهی هر چه تمام‌تر در کشور برافراشتند.

سلام بر دستهای بسته و پیکرهای ستم‌دیده‌ی شما و سلام بر ارواح طیبه و به رضوان الهی، بال گشوده‌ی شما. سلام بر شما که بار دیگر فضای زندگی را معطّر و جان زندگان را سیراب کردید. و سپاس بی‌پایان پروردگار حکیم و مهربان را که در لحظه‌های نیاز این ملّت خداجوی و خداباور، بشارتهای تردید‌ناپذیر را بر دلهای بیدار نازل می‌فرماید و غبارها را می‌زداید. و سلام بر شما ملّت بزرگ، وفادار، آگاه و مسئولیت‌پذیر که خطاب لطیف الهی را به‌درستی می‌شناسید و می‌نیوشید و پاسخ می‌گویید. حضور پرمضمون امروز شما در تشییع این دردانه‌های به‌میهن‌ بازگشته یکی از به‌ یادماندنی‌ترین حوادث انقلاب است. رحمت خدا بر شما.

و سپاس بی‌حد از خدای مالک دلها و سلام بی‌پایان بر حضرت بقیهالله روحی‌فداه که صاحب این ثروت عظیم است.

والسلام علیکم و رحمهالله و برکاته

سیّد علی خامنه‌ای

۲۶ خرداد ۱۳۹۴

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار