اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار کرد:

کدخبر: 584

دومین همایش اسوه های صبر و مقاومت به همت اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و با حضور جمعی از مسئولین و مادران شهدا برگزار شد.

به گزارش سرویس دفاع مقدس قزوین خبر؛ دومین همایش اسوه های صبر و مقاومت به همت اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و با حضور جمعی از مسئولین، مادران، خواهران و همسران شهدا و فعالان فرهنگی و بسیجی استان در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

مدیر کل امور بانوان استان ضمن حضور در این برنامه گفت: امروز حفظ نظام و حتی هدیه شهدیان به این اسلام و انقلاب را مرهون مادرانی هستیم که ایثارگرانه مقاومت کرده و با بخشش پاره های تن خود موجب پاسداشت این سرزمین و ارزش هایش شدند.

سیدی اضافه کرد: شکوه استقبال این مادران و همسران از شهید خود همواره موجب حسرت خانواده ها و زنانی بود که مردی برای هدیه به اسلام نداشتند.

این مسئول  با اشاره به شرایط دشوار جامعه ی امروز اظهار داشت: از مادران شهدا می خواهیم تا با دعای خیر خویش برای همه مسئولین نظام، تذکرات و در اختیار گذاشتن تجارب خود برای جوان های امروز به  مقاومت در این جنگ اقتصادی و فرهنگی، حفظ ولایت فقیه و دستاوردهای نظام کمک کنند.

سرهنگ طاهرخانی، مدیرکل اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در ادامه گفت: مادران، خواهران، همسران و دختران شهدا با صبر و پایداری خود موجب استقلال و عزت این نظام شدند؛ مادران شهدا با هدیه دادن پاره های تن خود و صبر بر این فراغ پاداش های اخروی و مزد زحمات خود را پیشاپیش فرستاده اند و دغدغه ای ندارند و در واقع این ما هستیم که نیازمند نفس های گرم این برگواران می باشیم.

وی  یادآور شد: امروز اگر افتخار مسئولین این نظام در سراسر دنیا و مقاومت ملت در برابر فشارهای اقتصادی همگی به برکت صبوری و عزت زنان این سرزمین است.

این مسئول در پایان با اشاره به همکاری لازم در زمینه های فکری و مادی ابراز داشت: امروز باید برای آشنایی آیندگان و نسل های بعد با رشادت های پدران خود اقدام به ساخت باغ موزه دفاع مقدس در استان و انجام فعالیت های فرهنگی موثر کرد.

 

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار