با معرفی تیم های برتر

کدخبر: 828

چهارمین دوره مسابقات مناظره های دانشجویی دانشگاه های استان قزوین با معرفی تیم های برتر پایان یافت.

به گزارش سرویس دانشگاه قزوین خبر، در مرحله پایانی این مسابقات که در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد ، تیم اتاق آسمان از دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با کسب 468 امتیاز مقام نخست را کسب کرد، کانون قرآن و عترت فُرات از دانشگاه علوم پزشکی قزوین با 389 امتیاز دوم شد و گروه ترقی خواه از دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با امتیاز بیشتر نسبت به تیم بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قزوین هم سوم شد.

8587689771542038615869602652

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی قزوین گفت: در این مسابقات 16 گروه 4 نفره دانشجویی از دانشگاه های بین المللی امام خمینی(ره)، دانشگاه علوم پزشکی، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور ثبت نام کردند و 65 موضوع به گروه ها اعلام شد.
مهدی گلدوزها افزود: این مسابقات چهار روزه، به صورت مناظره موافق و مخالف به صورت حذفی و در چهار مرحله برگزار شد.
گروه های دانشجویی در مرحله پایانی در 2 موضوع «جدایی دین از سیاست موجب بی اخلاقی سیاستمداران می شود» و «ایران نباید با امریکا مذاکره کند» با هم مناظره کردند.
عناوینی همچون «مدیران و مسئولان دانشگاه بایستی در مسئله پوشش دانشجویان مداخله نمایند»، «شاغل بودن زنان می تواند به بنیان خانواده لطمه بزند»، «مجازات اعدام برای زورگیران امنیت اجتماعی را ارتقا می دهد» و «طرح تحول سلامت باعث تقویت عدالت در نظام سلامت است» از موضوعات رقابت دانشجویان بود.

همچنین مراسم اختتامیه و اهداء جوایز این مسابقات با حضور سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نائینی رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)، کاظمی رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی و فائزی رئیس جهاد دانشگاهی قزوین برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار