کدخبر: 547

دهمین دوره مسابقات ربوکاپ آزاد ایران با معرفی تیم های برتر پس از چهار روز در نمایشگاه بین المللی ربوکاپ آزاد ایران به کار خود پایان داد.

به گزارش سرویس دانشگاه قزوین خبر و به نقل از ستاد اطلاع رسانی دهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2015،در لیگ ربات خانگی مقام اول را تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین کسب کرد.

در لیگ نائو مقام اول از آن تیم  HTWK از آلمان و مقام دوم  متعلق به تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شد.

بر اساس این گزارش در لیگ انسان نما مقام اول در رده کودک را  تیم پرند دانشگاه آزاد اسلامی پرند، کسب کرد ومقام دوم به تیم FUMANOIDS از دانشگاه برلین آلمان رسید.

در همین لیگ مقام اول رده نوجوان را  تیم پرند از دانشگاه آزاد اسلامی پرند کسب کرد.

مقام اول رده بزرگسال این لیگ نیز متعلق به تیم IRCاز دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی شد.

در لیگ امدادگر مقام اول به طور مشترک  به تیمYRA از دانشگاه آزاد اسلامی یزد و تیم MRL از دانشگاه آزاد اسلامی قزوین رسید ومقام سوم را نیز تیم   BARTLABتایلند کسب کردند.

در لیگ امدادگر شبیه ساز تیم mrl اول تیم اس او اس از ایران دوم و تیم آپولوی چین سوم شد.

در لیگ امدادگر مجازی MRL  مقام نخست را به دست آورد.

در لیگ ربات صنعتی تیم شهاب دانش قم مقام سوم را به خود اختصاص داد.

در لیگ فوتبالیست سایز کوچک تیم MRL مقام اول ، تیم IMMORTAL دانشگاه تهران، مقام دوم ومقام سوم تیم ER-FORCE آلمان را صاحب شدند.

 

13930430132455

در لیگ نمایش دانشجویی مقام اول توسط تیم ISR دانشگاه اصفهان، مقام دوم KHAYAM PHYSIOدانشگاه خیام مشهد و مقام سوم مشترک بین تیم های SHIRAZ ROBO APP و SAVEH دانشگاه آزاد اسلامی ساوه کسب شد.

در لیگ ربات زیر دریایی تیم MRL با 173امتیاز،تیم IRANIAN ROV  با 120 و تیم  شهید کاظمی اصفهان با 97 امتیاز به ترتیب مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

در لیگ فوتبال شبیه ساز سه بعدی تیم یو تی آستین ویلا از امریکا اول ، تیم آپولو سه بعدی از چین دوم و تیم نگسوس ایران سوم شد.

در لیگ فوتبال دو بعدی تیم میراسل از چین اول تیم هرمس از ایران دوم و تیم نگسوس از ایران سوم شد.

در لیگ ربات پرنده تیم کی ان تو سی مقام اول تیم ای آر سی مقام دوم و تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین سوم شد.

در لیگ ربات های مین یاب کنترل از راه دور تیم اس ام سی و پاسارگارد به صورت مشترک اول شدند تیم پدیده دوم و تیم پی ان یو ماهشهر سوم شد.

در لیگ ربات های مین یاب هوشمند کوچک تیم کی ان توسی اول تیم قشقایی دوم و تیم تیپ 216 سوم شد.

در لیگ مین یاب متوسط تیم پرند به عنوان بهترین ربات هوشمند را به خود اختصاص داد.

در رقابت های بخش  فنی مقام های کسب شده عبارتند از :

در لیگ ربات زیر دریایی تیم MRL عنوان بهترین طراحی فنی را از آن خود کرد.

در لیگ ربات انسان نمای نوجوان تیم ای یو تی کانادا عنوان بهترین چالش فنی را به خود اختصاص داد.

در لیگ ربات انسان نمای بزرگسال  تیم بِه ربات ایران عنوان بهترین چالش فنی را از آن خود کرد.

در لیگ فوتبالیست شبیه ساز سه بعدی تیم یو تی آستین ویلا از امریکا عناوین بهترین دویدن ، بهترین ارائه فنی و بهترین کار تیمی را به دست آورد. همچنین تیم نگسوس ایران عنوان بهترین دروازه بان را از آن خود کرد و به عنوان بهترین تیم ایرانی این لیگ انتخاب شد.

در لیگ فوتبالیست شبیه ساز دو بعدی تیم فونیکس عنوان چالش فنی را به دست آورد و تیم هرمس عنوان بهترین ارائه علمی را از آن خود کرد.

در لیگ امدادگر واقعی تیم MRL  عنوان بهترین ربات خودمختار و بهترین توانایی حرکتی را به دست آورد .تیم دی ام ال عنوان بهترین ربات در جابه جایی اجسام  و بهترین نوآوری را کسب کرد.

در این لیگ تیم YRA دانشگاه آزاد اسلامی یزد عنوان بهترین همکاری ترکیبی ربات های امدادگر را از آن خود کرد.

بخش دانش آموزی

در لیگ فوتبال آزاد دانش آموزی تیم دبیرستان فرزانگان 1 مقام نخست ، تیم CYRUS-IMMORTALS مقام دوم و تیم نقش جهان اصفهان مقام سوم را کسب کردند.

در لیگ فوتبال دانش آموزی ب سبک وزن تیم FAST g SMART اول، تیم دبیرستان علامه حلی 28 مقام دوم و دبیرستان فرزانگان 1 مقام سوم را به دست آوردند.

در لیگ امداد دانش آموزی الف ابتدایی تیم اسلام مقام نخست، تیم علامه طباطبایی مقام دوم و تیم واله مقام سوم را به نام خود ثبت کردند.

در لیگ امداد دانش آموزی ب تیم AYRIC ، تیم SMAPAD-H1A و تیم DANESH  رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند.

در لیگ نمایش دانش آموزی  آزاد تیم RMC-HOPE ، تیم AUTO BCD و تیم SQR به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

در همین لیگ جایزه بهترین کار تیمی به تیم های  A.L2 , A.I اهدا شد.

در لیگ نمایش دانش آموزی موضوع مشترک تیم MATHGAME اول و تیم MANAGER دوم شدند.

مقام های کسب شده در لیگ امداد دانش آموزی الف پیشرفته نیز به ترتیب از اول تا سوم  توسط تیم کاوش ، تیم MOFID ONE و اسلام ثبت شده است.

در لیگ امداد دانش آموزی جایزه فنی به تیم RBR اهدا شد.

در لیگ امداد دانش آموزی فضای مشترک نیز تیم های انرژی اتمی ، سینا و AE TEAM رتبه های اول تا سوم را از آن خود کردند.

جایزه بهترین تیم فنی این لیگ به تیم KHERADCOSPACE ، بهترین ارائه به تیم سینا 1 و بهترین استراتژی به تیم DIGIMINDS  اهدا شد.

در لیگ دانش آموزی امدادگر ب تیم آر بی آر جایزه فنی را از آن خود کرد.

ارسال نظرات

آخرین اخبار