در هفتمین دوره طرح ولایت استانی مطرح شد

کدخبر: 1120

در هفتمین دوره طرح ولایت دانشجویان استان قزوین مطرح شد که این طرح به دنبال تربیت دانشجویان است تا به نوعی بتوانند در مقابل شبهات واکسینه شوند.

به گزارش سرویس دانشگاه قزوین خبر؛مهدی برزگر مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین در هفتمین دوره طرح ولایت استانی با شعار گردش در مدار خورشید؛ عصر روز شنبه که در سالن همایشات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) استان برگزار شد، اظهار کرد: این طرح از سوم تا چهاردهم مردادماه با حضور ۵۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های سراسر استان و اساتید مجرب استانی و کشوری برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: هدف از طرح ولایت آشنایی با آموزه‌های دینی، معرفتی، سطح بینش فرهنگی، سیاسی و اجتماعی است.

این مسئول تصریح کرد: طرح ولایت به دنبال تربیت دانشجویان است تا به نوعی بتوانند در مقابل شبهات واکسینه شوند و برای سوال‌های ناتمام ذهن خود به جواب قانع‌کننده‌ای برسند.

در ادامه مراسم ابوالحسن نائینی رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) اظهار کرد: از دستاوردهای باارزش این طرح تاکید بر آرمان‌ها و خواسته‌های انبیای الهی و نهادینه کردن آن در جامعه اسلامی  است.

وی با اشاره به اینکه طرح ولایت یک دوره علمی، ارزشی و معرفتی است، افزود: این طرح موجب اعتلاء سطح آگاهی و معرفتی برای جوانان است.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه دشمن بیکار ننشسته است، تصریح کرد: بزرگترین تهدید مورد هدف قرار گرفتن اعتقادات و ایمان جوانان توسط دشمن است.

نائبنی تاکید کرد: جوانان باید هوشیار باشند و با بصیرت خود درک درستی از جریانات انحرافی دشمن را بدست آورند تا به نوعی بتوانند به خواسته‌های دشمن جواب منفی دهند.

وی در پایان با اشاره به بحث مسئولیت پذیری برای جوانان گفت: پس از این طرح هرکدام از دانشجویان باید به نوعی بتوانند وظیفه سنگین خود را در جامعه انجام دهند و آن را به فراموشی نسپارند.

انتهای پیام/شاخص

ارسال نظرات

آخرین اخبار