اسلامی که رسانه های صهیونستی – آمریکایی از نمایش آن گریزانند؛

کدخبر: 229

روز یکشنبه صد ها نفر در "دیر بورن" یکی از بزرگترین مساجد میشیگان جمع شدند تا مراسمی برای سالروز تولد پیامبر (ص) برگزار کنند که بسته بندی هدایایی برای بچه های فقیر بخشی از این مراسم بود.

به گزارش قزوین خبر،مسلمانان ساکن در برخی ایالت های آمریکا در حالی که در چند روز اخیر به مناسبت میلاد پیامبر مکرم اسلام (ص) گرد هم آمده بودند، تلاش می کردند تا گوشه ای از چهره رحمانی اسلام را برای سایر شهروندان آمریکایی به تصویر بکشند.

تعداد محدودی از رسانه های محلی و ایالتی آمریکا روز یکشنبه گزارش هایی از برپایی مراسم بزرگداشت میلاد پیامبر اسلام (ص) توسط مسلمانان این کشور منتشر کردند. در عین حال بسیاری از رسانه های اصلی و مطرح آمریکایی که در در نشان دادن چهره ای غیر واقعی و خشن از مسلمانان پیشتازی می کنند، نسبت به برگزاری با شکوه میلاد پیامبر اسلام  (ص) در ایالتهای مختلف این کشور سکوت کردند.

پایگاه سالت لیک تریبون از برگزاری جشن میلاد حضرت محمد (ص) توسط مسلمانان ایالت یوتا گزارش داد.

این سایت خبری محلی نوشت:

اعضای جمعیت مسلمانان شیعه شهر سالت لیک در روز یکشنبه گرد هم آمدند و تولد پیامبر(ص) را جشن گرفتند. امیر زید، مسلمان شیعه و مهندس کامپیوتر که در "کاتوون هایت" زندگی می کند، در این مراسم می‌گوید که درس های اسلام در قرآن به صراحتا خشونت را محکوم کرده است. این در راستای ماموریت پیامبر نیست. ماموریت پیامبر برقراری صلح در جهان بود.

زید بیان می‌کند: قران در باره مسلمان و غیر مسلمان صحبت نمی کند، بلکه تنها درباره انسانیت صحبت می کند. چه شما برادر دینی باشید و یا برادر غیر دینی باشید.

غلام حسنی سخنگوی مرکز اسلامی الرسول هم در مصاحبه با این پایگاه می گوید: اسلام شامل طیف گسترده ای از فرقه های مذهبی است و مهاجمین پاریس، نمایش دهنده اکثریت جامعه مسلمانان نیستند.

"تریبون فری پرس"، دیگر پایگاه آمریکایی از گردهمایی بزرگ مسلمانان ایالت میشیگان به مناسبت میلاد پیامبر اسلام (ص) گزارش داد.

در گزارش این پایگاه خبری آمده است:

روز یکشنبه صد ها نفر در "دیر بورن" یکی از بزرگترین مساجد میشیگان جمع شده اند تا مراسمی برای سالروز تولد پیامبر (ص) برگزار کنند که بسته بندی هدایایی برای بچه های فقیر بخشی از این مراسم بود.

این گردهمایی آخرین تلاش مرکز اسلامی امریکا برای کمک به فقرا بوده است. سال قبل اعضای این مرکز در حدود ۱۵۰۰ جفت کفش را با کمک کلیساهای اطراف میان کودکان فقیر منطقه توزیع کرد.

گردهمایی امسال نیز "هدیه ای از طرف پیامبر اسلام (ص)" نام گذاری شده است که به هدیه هایی از جمله لباس، پوتین و کفش اشاره دارد که مسلمانان از حضرت محمد (ص) به فقرا اهدا می کنند.

در ادامه این گزارش آمده است: دو گروه از مسلمانان آمریکایی یعنی "شورای مسلمانان میشیگان" و "اسلام آزاد ایالات متحده" که شاخه ای امریکایی از یک موسسه خیریه در انگلستان است، اعلام کرده اند که طی هفته آینده مبلغ ۱۰۰/۰۰۰ دلار به افرادی که توانایی پرداخت قبض آب خود را ندارند، اهدا خواهند کرد

ارسال نظرات

آخرین اخبار