مهمانو همیشه به اندازه ی یک کلیک با شما فاصله دارد

مهمانو یکی از ایده هایی بود که جدید، خلاقانه و نوآورانه در راستای اشتغال زایی برای نیروی جوان فعال، اقتصاد مقاومتی، حمایت از کسب و کارخانگی و محیط زیست برنامه ریزی شد و اکنون یک سالی می شود که فعالیت خود را آغاز کرده است. این استارت آپ کار پذیرایی میان وعده رویدادهایی مثل همایش ها، جلسات دفاع پایان نامه، جشن ها، عروسی ها، دورهمی ها و... را انجام می دهد.

مدیریت این استارت آپ را آقای محمد واعظی نژاد برعهده دارد که از شهریورماه سال 96 آن را با اهداف بزرگی همچون اشتغال زایی در دوران رکود اقتصادی راه اندازی کرده است. در حال حاضر بیش از 50 نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم با مهمانو همکاری می کنند.

با مراجعه به سایت مهمانو و سایت های مشابه و مقایسه ی قیمت ها به راحتی متوجه تفاوت مهمانو با سایر شرکت های پذیرایی خواهید شد. این استارت آپ برای افراد طبقه ی متوسط جامعه طراحی شده و با توجه به نابسامانی های اقتصادی، سعی بر ارایه خدمات با قیمت مناسب دارد.

مهمانو در راستای حمایت از کسب و کار خانگی، برای تهیه اقلامی مثل کاپ کیک، شیرینی، کیک های مناسبتی، حلواهای تزیین شده و فینگرفودها از بانوان توانمند و با سلیقه در این زمینه کمک گرفته است. لذا این نوع محصولات مهمانو بدون هیچگونه مواد افزودنی مضر و چاشنی های بالابرنده ماندگاری تولید و تهیه می شوند. در واقع با حمایت از مهمانو، از سلامت خود و کسب و کار خانگی بانوان حمایت می کنید.

سفارش پذیرایی از مهمانو بسیار راحت و بدون دردسر انجام می شود. شما با مراجعه به سایت مهمانو به نشانی WWW.MEHMANO.COM اقلام و بسته ها را به تفکیک مناسبت مشاهده می کنید و با ثبت سفارش و پرداخت اینترنتی، یا یک تماس تلفنی ساده و درخواست پذیرایی دلخواه، هرآنچه که نیاز دارید در محل خود تحویل می گیرید.

لازم به ذکر است، با وجود اینکه مهمانو یک استارت آپ نوپا به شمار می رود، عملکرد بسیار موفقی را در سال گذشته از خود نشان داده و تا کنون از تمامی دانشگاه های مطرح در تهران پذیرایی انجام داده است. پذیرایی در دانشگاه ها غالبا مربوط به جلسات دفاع پایان نامه بوده و دانشگاه تهران، دانشگاه الزهرا، دانشگاه شریف، دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و... از مشتریان مهمانو بوده اند.

در میان مجموعه های استارت آپی، خانه نوآوری، باشگاه کارآفرینی تیوان، شتاب دهنده دیموند و پارک فناوری پردیس و بانک های ملت، سامان، آینده، رسالت و... از مشتریان مهمانو هستند.

به گفته ی تیم مهمانو، در سال گذشته پذیرایی بیش از هزار رویداد با مهمانان 15 تا 4000 نفره به آن ها سپرده شده است.

در پایان باید گفت"مهمانو همیشه به اندازه ی یک کلیک با شما فاصله دارد"

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار