سال گذشته در همین ایام، اپلیکیشن زائر به عنوان یکی از کاملترین اپ های راهنمای زائرین اربعین معرفی و با رونمایی رسمی ستاد اربعین ارائه شد. کاربردی بودن و همچنین استفاده مردم از فناوری های جدید باعث جذب ده ها هزار کاربر در اربعین سال گذشته شد.

 

تیم اپلیکیشن زائر با افزودن بخش های متنوعی همچون کتب دینی به صورت آفلاین و همچنین اوقات شرعی و ادعیه هوشمند در اپ توانستند در بازه یکساله صدهاهزار کاربر جذب کند. این اپلیکیشن از سایت زائراپ در دسترس مردم قرار گرفت و برای سهولت در اپ استورهای مختلف همچون کافه بازار و گوگل پلی بارگذاری شد که تا ماه قبل در تمام اپ استورها قرار داشت.

 

کافه بازار در اقدامی قابل تامل؛ اقدام به حذف یکباره اپلیکیشن زائر کرد و با توجه به کمپین سراسری که با شعار (الحسین یجمعنا) به مشترک بین ستاد اربعین وزارت کشور و اپلیکیشن زائر به عنوان حامی اربعین حسینی در حال انجام بود و لینک های ارائه شده ای که به کافه بازار ختم می شد، مخاطبین بسیاری را از دست داد.

 

با توجه به تعداد بالای کاربران اپ زائر و همپنین ارائه آن در اپ استورهای مختلف آنچه جای نگرانی است، اقدام عجیب کافه بازار در حذف این اپ مذهبی از فضای خود بود حال آنکه حدود یکسال در کافه بازار قرار داشت و مورد توجه کاربران بسیاری بود.

 

با توجه به ایام اربعین حسینی و همچنین جامعیت اپلیکیشن زائر به عنوان راهنمای سفرهای زیارتی بهتر بود در ایام کنونی در اختیار کاربران قرار می گرفت هر چند کاربران به صورت مستقیم از سایت (WWW.ZAERAPP.IR) و از اپ استورهای دیگر هم میتوانند زائر را دانلود کنند. گفتنی است این اپلیکیشن فقط برای کسانی که به صورت کاملا اختیاری اقدام به فعالسازی سرویس های مالی، به صورت کاملا محدود و با تائید کاربر هزینه ای اندک دارد و استفاده از تمام امکانات اپ رایگان می باشد.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار