کدخبر: 99

ماجرا از این قرار است که به مناسبت روز خبرنگار خانه مطبوعات استان قزوین اقدام به برگزاری اردوی به اصطلاح فرهنگی-سیاحتی به مناطق شمال کشور می کند.

در روزهایی که یـک عده می خواهـند مردم را به زور به بهشــت ببرند و عده ای دیگر به این کار اعتراض می کنند، مسئولان مربوط با غفـلت تمام جاده صاف کن مسـیر جهـنم شدند البته بازهم مثل همیشه عده ای جلوی مسیر جهنم ایستادند و تلاش کردند تا بـه زور این عده را به بهشت بفرستند.
ماجرا از این قرار است که به مناسبت روز خبرنگار خانه مطبوعات استان قزوین اقدام به برگزاری اردوی به اصطلاح فرهنگی-سیاحتی به مناطق شمال کشور می کند.شاید این موضوع در نگاه اول چندان عجیب وغیر عرف نباشد ولی وقتی کمی وارد جزییات این اردو می شویم و برخی اتفاقات این اردو را بررسی و به عکس های منتشر شده در وبلاگ رسمی خانه مطبوعات استان قزوین توجه می کنیم به این نتیجه می رسیم که نه تنها بار فرهنگی نداشته بلکه قبح برخی گناه ها را از بین برده و به معنای واقعی کلمه بی فرهنگی را ترویج کرده است.
نکته جالب تر این وقایع، سکوت دوستان و فعالین رسانه ای به اصطلاح حزب اللهی که با این دم و دستگاه ارتباط نزدیک دارند.
این نوع نا هنجاری ها در حالی رخ می دهد که غفلت سنگین متولیان امر در برابر رشد روزافزون بی حجابی، بی عفتی و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقی و البته همراهی و تسهیل در مسیر گسترش آن در بسیاری از مواقع (مانند آنچه در تصایر مشاهده می کنید!) دست دشمنان را برای طراحی و به اجرا گذاری جنگ نرم و تهاجم فرهنگی میان تک به تک حوانان و مردم کاملا باز گذاشته است.
تهاجمی که به تعبیر مولای متقیان هر ملتی را ذلیل خواهد کرد و تهاجمی که سرباز مهاجم و قربانیان و امکانات و تلفات آن همه و همه، درونی و خودی اند ! در این جنگ نرم سهم شما از مقابله با این تهاجم گسترده چیست؟ و چرا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی ما بصورت قوی از سوی اقشار مختلف جدی گرفته نمی شود و غفلت می کنیم که به راحتی جوانان این مرز و بوم به تباهی کشیده شوند…؟

روزگاری شهر ما ویران نبود
دین فروشی اینقدر ارزان نبود
دختران را بی حجابی ننگ بود
رنگ چادر بهتراز هر رنگ بود
آدمــــیت کو؟دگر آدم کــــی است
آدم قـــــرن تمــــدن برفـــی است

منبع:یک کلمه از زندگی

ارسال نظرات

آخرین اخبار