فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا

کدخبر: 89

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: اگر به راهبرد های مقام معظم رهبری توجه نکنیم بساط انقلاب برچیده خواهد شد و باید در این زمینه با دقت نظر بیشتری عمل کنیم.

به گزارش قزوین خبر ، حسین یکتا صبح امروز در چهارمین نشست فعالان فرهنگی که در حسینیه شهید آشتیانی مجتمع طلائیه برگزار شد اظهار کرد: در جنگ نرم هنگامی که دشمن فرزندان ما را تهدید می کنند تنها خداوند می تواند به مردم کمک کند و در ماه رمضان آمده ایم تا از این ماه انرژی و از امام علی (ع) توحید و حکمت در این عرصه دست یابیم.

وی افزود: درانجام کار ها نیت خیلی مهم است و هنگامی که می گوییم 40 هیئت می خواهند کاری را انجام دهند نیت ها تصرف قلوب می کنند و ملائکه هم به کمک می آیند.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا خطاب به فعالان فرهنگی عنوان کرد: به میزانی که شما فعالیت می کند دشمن خیلی بیشتر کار می کند و کمر خود را بسته است تا جامعه ما را تهدید کند.

یکتا خاطرنشان کردخود شیطان نیروهایش را به صورت مستقیم کمک می کند پس بنابراین امام زمان (عج) هم در حال جمع آوری یاران خود است و به گفته مقام معظم رهبری شما بدریون جنگ بدر هستید.

وی گفت: همان گونه که امروز برنامه وداع  با ماه مبارک رمضان را انجام داده اید باید ابتکار عمل را در قزوین به دست بگیرید و شما باید کاری کنید که معجزه شود و این مهم نیاز به اتصال به خداوند متعال دارد.

فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا افزود: اگر به راهبرد های مقام معظم رهبری توجه نکنیم بساط انقلاب برچیده خواهد شد و باید در این زمینه با دقت نظر بیشتری عمل کنیم.

وی خاطرنشان کردشهیدان خود را برای مردم کشتند ولی ما اینگونه نیستیم و در همین جا می گویم که هر کس دل مقام معظم رهبری را بلرزاند عاقبت وی مانند فتنه گران و دیگر افراد ختم می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار