ارسال به دوستان امام جمعه بویین زهرا تأکید کرد

کدخبر: 77

امام جمعه شهر بویین زهرا با بیان اینکه نسل امروز از فتح خرمشهر چیزی نمی‌داند، گفت: رزمندگان پیشکسوت باید به تبیین اهداف و مقاصد این نبرد بزرگ بپردازند.

به گزارش قزوین خبر از بویین زهرا، حجت‌الاسلام محمدهمایون زرینه صبح امروز در جلسه ستاد گرامیداشت سوم خرداد با بیان اینکه مناسبت‌های مختلف ملی و مذهبی باید با شور و هیجان انقلابی برگزار شود، اظهار کرد: سالروز سوم خرداد نماد مقاومت و جان‌ برکفی رزمندگان اسلام در یک‌ سال و نیم پس از آغاز جنگ تحمیلی بود که رژیم تا بن دندان مسلح بعثرا دچار خودباختگی کرد.

وی ادامه داد: سوم خرداد نه صرف یک پیروزی بلکه امروز این روز به بخشی از هویت مردم ما یعنی غرور و پایمردی تبدیل شده است.

امام جمعه شهر بویین زهرا با اشاره به اینکه بویین‌ زهرایی‌ها پیشتاز در برپایی اینچنین برنامه‌هایی هستند، بیان کرد: جشن و شادمانی مردمی در سوم خرداد نشان می‌دهد که روح خودباوری و عشق به دفاع مقدس هنوز شعله فروزان در میان آحاد مردم و کسانی است که به اقتضای سنی جنگ و سختی‌های آن را درک نکردند.

زرینه بیان کرد: ما امروز در سایه حماسه‌آفرینان سوم خرداد و رزمندگان سلحشور در سنگر خدمت‌رسانی به مردم رسالت و وظیفه سنگینی را بر عهده داریم و بهتر است به مسئولیت خطیر خود عمل کنیم.

این مسئول بیان کرد: ملت ایران همواره به مقاطع درخشانی از تاریخ خود همچون سوم خرداد می‌بالند چراکه فرزندان این مرز و بوم با رشادت و جانفشانی خود برای این سرزمین آرامش و اطمینان خاطر را به ارمغان آوردند.

امام جمعه شهر بویین زهرا ادامه داد: در مکتب اسلام که مکتب ارزش‌ها و مدار معنویت است عهده‌داری مسئولیت امانتی سنگین است و این امانت خود بهانه‌ای است تا برای این مردم خدمتی کرده باشیم و اسباب رضایت الهی را با این خدمت بی‌منت فراهم کنیم.

زرینه مدیریت جهادی را در سال اقتصاد و فرهنگ ضروری دانست و ادامه داد: منظور از مدیریت جهادی این است که در تمام عرصه‌ها با توانی مضاعف در صحنه حاضر باشیم و از قافله پیشرفت عقب نمانیم.

ارسال نظرات

آخرین اخبار