مسئول اتحادیه آرایشگران:

کدخبر: 708

مرادیان ها با انتقاد به آموزشگاه های مربوطه گفت: مسلما اگر آموزش و صدور مدرکی نباشد، اقدمات خلافی هم در سالن های آرایشی صورت نمی گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین خبر؛ مرادیان ها، مسئول اتحادیه آرایشگران استان در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار قزوین خبر ضمن اشاره به حرام بودن اپیلاسیون کل بدن و نگاه زن به عورت هم جنس خود گفت: از آنجایی که بنده در یک خانواده مذهبی تربیت یافته ام کاملا با نظر مراجع در این زمینه آشنایی داشتم که خب از سال 91 اقداماتی را در برخورد با تخلفات بعضی آرایشگرها انجام دادیم که به دلیل منسجم نبودن برنامه ها، کاری از پیش نبرده و به هدف خود نرسیدیم.

وی ادامه داد: در آن زمان تعهداتی را مبنی بر مجاز بودن نظافت دست و پا تعیین کردیم که متاسفانه آرایشگران با این بهانه که در آموزشگاه های قانونی چون فنی و حرفه ای آموزش دیده و مدرک کسب کرده اند می بایست خدماتی را که حتی از سوی اتحادیه غیر قانونی است ارائه دهند.

مرادیان ها با انتقاد به آموزشگاه های مربوطه گفت: مسلما اگر آموزش و صدور مدرکی نباشد، اقدمات خلافی هم در سالن های آرایشی صورت نمی گیرد.

این مسئول خدماتی چون اپیلاسیون دست و پا و هم چنین ماساژ را مصوب اتحادیه تهران دانست و توضیح داد: این قبیل اقدامات در قزوین ممنوع است که البته به دلیل شیوع بسیار و عرف بودن این مسائل، اطلاعی از غیر قانونی بودن آن ها نداشتیم که البته قصور خود را در این زمینه ابراز می کنیم چرا که بعضی از سالن های آرایشی استان به طور مخفیانه اقدام به ارائه خدمات غیرقانونی چون ماساژ می کردند.

مسئول اتحادیه آرایشگران اظهار داشت: می بایست با سالن های آرایشی متخلف برخورد شود؛ تعهد نامه ای برای آنان تنظیم شده است که پس از نظر دادستان اعمال خواهد شد و اگر بعد از تعهد هم چنان به عملکرد غیر قانونی خود ادامه دهند، طبق نظام صنفی برخورد شدیدی با آن ها خواهد شد.

مرادیان ها در پایان ضمن اشاره به پلمپ بعضی سالن هایی که علاوه بر دارا بودن مجوز در محدوده قانون فعالیت می کنند گفت: اتحادیه در جریان این قبیل اقدمات نبوده و اماکن با اهداف و سیاست های خاص خود که ما از آن بی اطلاع هستیم دست به چنین برخوردهایی زده است.

 

انتهای پیام/

  • سلیم 0 0 پاسخ

    آخه مگه این آرایشگران پیش خودشان چی فکر کردند مگه این درامدها برکت داره؟!!؟

ارسال نظرات

آخرین اخبار