حجت الاسلام و المسلمین مرتضی حسینی :

کدخبر: 682

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی حسینی: بعضی از آرایشگاه های زنانه اقدام به خدمات هم سو با فرهنگ غرب کرده اند که به شدت با فرهنگ ملی و دینی ما متعارض است و این قبیل فعالیت ها تهدیدی برای شهر مذهبی قزوین محسوب می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین خبر؛ حجت الاسلام و المسلمین مرتضی حسینی در گفت و گوی اختصاصی با قزوین خبر ضمن تشکر از دادستان برای اقدامات به جا و مناسب خود در برابر تخلفات بعضی سالن های آرایشی گفت: تخلفات و خدمات غیر قانونی بعضی آرایشگاه ها را بررسی کرده و پس از آن با مطرح کردن این مساله در کمیسیون فرهنگی، نظارت هایی در چارچوب قانون انجام خواهیم داد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اقدامات باید حساب شده باشد، اظهار داشت: بعضی از آرایشگاه های زنانه اقدام به خدمات هم سو با فرهنگ غرب کرده اند که به شدت با فرهنگ ملی و دینی ما متعارض است و این قبیل فعالیت ها تهدیدی برای شهر مذهبی قزوین محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه خدمات غیر قانونی در تهران گسترش یافته است توضیح داد: متاسفانه در ماه های اخیر شاهد تخلفاتی در نمایشگاه سراسری استان بوده ایم که بنده به شدت با آن ها برخورد کرده ام که خوشبختانه بازتاب خوبی داشته است.

این مسئول غفلت فنی و حرفه ای مبنی بر امضا کردن قوانین جهانی که در تضاد با فرهنگ ایرانی و اسلامی می باشد را عامل تخلفات دانست و اذعان داشت: باید حساب شده قدم برداشت و موارد لازم را به فنی و حرفه ای متذکر شد.

حجت الاسلام حسینی در پایان یادآور شد: بعضی رسانه ها اشتباها از طرف بنده تمام سالن های آرایشی را متخلف خوانده اند در حالیکه مد نظر ما  آرایشگرهایی است که اقدامات غیر قانونی انجام می دهند.

 

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار