به مناسبت 13 رجب برگزار شد:

کدخبر: 676

دهمین جشن پدران آسمانی در تجلیل از مقام پدران شهید توسط فرزندان آن دلاورمردان در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)برگزار شد.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین خبر؛ هم زمان با فرا رسیدن 13 رجب و ولادت امام علی (ع)، دهمین جشن پدران آسمانی در تجلیل از مقام پدران شهید توسط فرزندان آن دلاورمردان در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)برگزار شد.

IMG_20150501_162656

دولت آبادی؛ روایت گر سال های حماسه و دفاع با حضور در این مراسم به بیان خاطراتی از جنگ پرداخت و گفت: همانطور که امام خمینی(ره)فرمودند؛جبهه های ما دانشگاه هستند،جوانان با حضور در جنگ و جبهه به یکباره بزرگ می شدند.تمام جوانانی که به جبهه رفتن و شهید شدند از نخبگان جامعه های خود بودند.علت اصلی حضور جوانان در جنگ این بود که؛حرف امامشان زمین نماند.اطاعت از ولایت فقیه باعث می شد این جوانان بدون هیچ ترس و واهمه ای به لشگر دشمن حمله کنند.

IMG_20150501_162702

امروزه اگر میخواهیم راه شهیدانمان را ادامه دهیم اطاعت از ولایت فقیه وظیفه ی اصلی ما است. زمانی که رهبری معظم می فرمایند:برای حمایت از تولید ملی،کالای ایرانی بخرید،و بارها بر این نکته تاکید کرده اند،وظیفه ی ماست که نگذاریم حرف رهبرمانمان زمین بماند.

در ادامه ی برنامه؛ مهدی عباسی به نمایندگی از فرزندان شهید ترانه ی با نام  "خون تو روی خاک من تازه است" از سروده های احمد میرخلیلی خواند.

IMG_20150501_162652

در پایان برنامه هدایا و لوح تقدیری از طرف مسوولین؛به خانواده ی شهید علی اکبر قاسم زاده،خانم فاطمه اصفهانی فرزند شهید،"ازمسوولین دبیرستان شاهد"و ناصر رسولی برادر شهید،"مدیر مدرسه ی شاهد" به عنوان خادمانان نمونه داده شد.

لازم به ذکر است که حجت السلام حسینی"نماینده ی مجلس مردم قزوین"، آقایان صلح جو و غیاثوند"اعضای شورا"و جمعی از معاونین محترم دستگاه های فرهنگی و اجرایی در این مراسم حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار