حامد کبودوند:

کدخبر: 655

پروژه حیازدایی که بعنوان یکی از ترند های اصلی جبهه استکبار برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است مستقیما سبک زندگی اسلامی و ایرانی را هدف قرار گرفته و قویاً تلاش می کند هویت ایرانی اسلامی ملت را تغییر دهد.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین خبر؛ در شرایطی که فضای رسانه ای شهر قزوین و حتی کشور در چند روز اخیر شاهد حمایت جبهه ای خاص از بی حیایی در سطح جامعه بوده، حامد کبودوند یکی از فعالان فرهنگی شهر قزوین در وبلاگ شخصی خود چنین نوشت:

دشمن از راه اشاعه فرهنگ غلط – فرهنگ فساد و فحشا – سعی میکند جوانهای ما را از مابگیرد. کاری که دشمن از لحاظ فرهنگی میکند، یک “تهاجم‌فرهنگی” بلکه باید گفت یک «شبیخون فرهنگی» یک «غارت فرهنگی» و یک «قتل عام فرهنگی» است. امروز دشمن این کار را با ما میکند. چه‌کسی میتواند ازاین فضیلتها دفاع کند؟ آن جوان مؤمنی که دل به دنیا نبسته، دل به منافع شخصی نبسته و میتواند بایستد و از فضیلتها دفاع کند. کسی که خودش آلوده و گرفتاراست که نمیتواند از فضیلتها دفاع کند! این جوان بااخلاص میتواند دفاع کند. این جوان، از انقلاب، از اسلام، از فضایل و ارزشهایاسلامی میتواند دفاع کند. لذا، چندی پیش گفتم: «همه امربه معروف و نهی از منکر کنند.» الآن هم عرض میکنم: نهی از منکر کنید. این، واجب است. این، مسؤولیت شرعی شماست. امروز مسؤولیت انقلابی و سیاسی شما هم هست.
مقام معظم رهبری ۱۳۷۱/۰۴/۲۲

اخیرا در فضای مجازی نامه سرگشاده ای از سوی جمعی از مجموعه های فرهنگی و مردمی قزوین منتشر شده است که نسبت به پروژه حیازدایی در جامعه ابراز نگرانی کرده اند و از اینکه بسیار نرم و خزنده بالاترین گوهر بانوی ایرانی یعنی عفت و حیا در حال استحاله شدن و محو گردیدن است هشدار داده اند.

پروژه حیازدایی که بعنوان یکی از ترند های اصلی جبهه استکبار برای مقابله با نفوذ انقلاب اسلامی در دستور کار قرار گرفته است مستقیما سبک زندگی اسلامی و ایرانی را هدف قرار گرفته و قویاً تلاش می کند هویت ایرانی اسلامی ملت را تغییر دهد.

اینکه دختر مسلمان ایرانی که حتی در مقابل مادر و خواهر خود حاضر نیست عریان باشد در مقابل یک فرد غریبه برای به اصطلاح اپیلاسیون ، کاملا برهنه می شود و برایش هیچ قبح و شرمی وجود ندارد محصول چنین پروژه ای است.

اینکه دختر عفیف و نجیب ایرانی راضی می شود کاملا برهنه گردد در مقابل یک فرد غریبه بواسطه آن است که حرمت و نادرستی چنین اقدامی برایش منتفی شده است و این رفتار بسیار معمولی و عادی جلوه می کند چرا که وی هر روزه با صدها تبلیغ علنی بر در و دیوار شهر خود یا در نمایشگاه های عمومی با دعوت به چنین کاری مواجه می شود و این یعنی نفوذ نرم در ذهن و باور دختر ایرانی.

اما نکته بسیار قابل توجه در خصوص انتشار این نامه و این تذکر دلسوزانه موضع گیری ، واکنش و اقدامات تامل برانگیز برخی افراد است . جالب این است که وقتی چنین تذکری که یکی از بزرگترین پروژه های فرهنگی استکبار یعنی حیازدایی را هدف قرار میدهد به ناگهان صدها سایت و نظر در مخالفت با این تذکر منتشر می شود .

براستی اینجاست که فرمایش مقام معظم رهبری عینیت می یابد که ما با یک جبهه مواجه هستیم دشمن همه جانبه و با پیاده نظام فراوان در عرصه فرهنگی بصورت یک جبهه متمرکز ورود کرده است که در هر اقدامی برخی از مزدوران بی جیره و مواجب خود را فعال می کند.

با مروری ساده در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی بالاخص در استان شاهدیم که برخی جیغ می کشند که چرا به این مباحث ورود شده است ؟ مسأله مهمتری وجود نداشت؟ افرادی که به ظاهر ارتباطی با یکدیگر ندارند در بیانی مشترک و ادبیاتی مشابه تلاش می کنند به هر نحوی چه با مسخرگی و لودگی چه با توجه دادن به مباحث دیگر اذهان عمومی جامعه را از واقعیت پشت این تذکر یعنی حیازدایی جامعه منحرف نمایند.

بدون شک بانوی ایرانی چه دغدغه مذهبی داشته باشد و چه نداشته باشد در طول تاریخ همواره مزین بوده است به گوهر حیا و این خصلت بارز بانوی ایرانی هم اکنون به شیوه های مختلف مورد هجمه قرار گرفته است و ضرورت دارد همه کسانی که ارزشهای انسانی را باور دارند در ایران اسلامی هوشیار باشند و عرصه را بر پیاده نظام خودفروخته مرعوب دشمن چنان تنگ نمایند که جیغ های بنفش آنهای به ناله نابودی مبدل گردد.

انتهای پیام/

  • قاسمی 4 0 پاسخ

    باسمه تعالی خدا وند به شما جزای خیر دهد که اقدام کردید ای کاش برای کل کشور هم این اقدامات صورت پذیرد لا ایمان لمن حیاله. ماجور باشید

ارسال نظرات

آخرین اخبار