رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس قزوین:

کدخبر: 648

سرهنگ غلامرضا میلانی: بحث تجاری بودن مکان آرایشگاه ها یکی از مهم ترین دلایل روی آوری بسیاری از آرایشگران به سمت مکان های مسکونی، فعالیت غیر قانونی و بدون مجوز است.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین خبر؛ رییس اداره نظارت بر اماکن عمومی  پلیس قزوین، ظهر امروز طی نشستی خصوصی در دفتر دادسرای استان ضمن اشاره به برگزاری نشست های متعدد پیرامون تخلفات آرایشگاه ها گفت: مدتی است که تصمیم گیری هایی در خصوص تخلفات برخی سالن های آرایشی صورت گرفته و تیمی برای بازدید از اقدامات آن ها و مقابله با خدمات ناشایست و غیر قانونی ایجاد شده است.

سرهنگ غلامرضا میلانی با اشاره به سالن های آرایشی بدون جواز بیان کرد: بحث تجاری بودن مکان آرایشگاه ها یکی از مهم ترین دلایل روی آوری بسیاری از آرایشگران به سمت مکان های مسکونی، فعالیت غیر قانونی و بدون مجوز است.

وی اظهار داشت: در تلاش هستیم تا با حذف بحث تجاری بودن مکان آرایشگاه ها، سالن های غیر قانونی را به سمت کسب مجوز سوق دهیم که این مهم طی صحبت های رییس کل اصناف با شهرداری و شورا انجام خواهد شد.

این مسئول در پایان با بیان اینکه فعلا درصدد محدود کردن و لغو خدمات غیر قانونی آرایشگاه ها هستیم ابراز داشت: اگر پس از لغو پلمپ مجددا اعمال غیرقانونی خود را تکرار کنند برخورد قضایی انجام خواهیم داد.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار