سخنگوی شورای اسلامی قزوین:

کدخبر: 647

علی صادقی‌نیارکی: تسریع نوسازی شبکه آب‌رسانی در قزوین یکی از الویت های شرکت آبفای شهری است چراکه 30 تا 40 درصد از آب قزوین به دلیل این فرسودگی ها هدر می شود.

به گزارش سرویس اجتماعی قزوین خبر؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین طی نشستی در صحن علنی شورای اسلامی قزوین با اشاره به الویت شرکت آبفای شهری گفت: تسریع نوسازی شبکه آب‌رسانی در قزوین یکی از الویت های شرکت آبفای شهری است چراکه 30 تا 40 درصد از آب قزوین به دلیل این فرسودگی ها هدر می شود.

علی صادقی‌نیارکی قدمت اصلاح شبکه آب‌رسانی در استان را بیش از یک هزار سال خواند و ابراز داشت: اصلاح سازی این شبکه در حالت عادی 26 سال زمان می برد؛ شورا مصوبه‌ای را برای تسریع نوسازی این شبکه فرسوده  تصویب کرده تا بتواند این زمان را کاهش دهد.

وی اظهار داشت: شهرداری قزوین موظف شده تا در اصلاح این شبکه به شرکت آبفای استان کمک کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر قزوین نقش شهرداری را در معرفی جاذبه های شهر پراهمیت دانست و تشریح کرد: قزوین به عنوان یکی از ذخایر مهم گردشگری کشور می بایست برنامه ریزی های درستی را جهت معرفی این جاذبه ها به سراسر کشور داشته باشد.

این مسئول در پایان با بیان کاهش 5 درصدی نقل‌ و انتقال ملک در قزوین عنوان کرد: کاهش نقل‌وانتقال ملک در قزوین یکی از علت های افت درآمد شهرداری محسوب می شود اما این اتفاق موجب بی اهمیت بودن شهرداری نسیت به فرآیندهای دیگر نبوده است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات

آخرین اخبار