ارسال به دوستان فرمانده انتظامی قزوین خبر داد

کدخبر: 52

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف ۳۵ کیلوگرم تریاک و یک کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین با دستگیری ۹ قاچاقچی مواد مخدر در هفته گذشته خبر داد.

سردار محمدرضا میرحیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین پس از اطلاع از فعالیت مجدد یکی از قاچاقچیان مواد مخدر در زمینه تهیه و فروش مواد مخدر در شهرستان البرز موضوع را بررسی و در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: این مأموران در اقدامی اطلاعاتی متهم را هنگام انتقال 15 کیلوگرم تریاک با همدستی یک خانم 31 ساله شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین بیان کرد: همچنین در شهرستان تاکستان دو قاچاقچی مواد مخدر در اقدامی غافلگیرانه هنگام خرید و فروش 10 کیلوگرم تریاک از سوی مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

میرحیدری ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قزوین در سه اقدام اطلاعاتی دیگر سه قاچاقچی را که مواد مخدر را از یکی از استان‌های همجوار تهیه و در قزوین به فروش می‌رساندند دستگیر و مقدار 10 کیلوگرم تریاک و 500 گرم هروئین از آنان کشف و ضبط کردند.

این مسئول دستگیری دو قاچاقچی مواد مخدر و کشف یک کیلوگرم هروئین با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان البرز را از دیگر اقدامات پلیس استان قزوین در هفته گذشته برشمرد.

ارسال نظرات

آخرین اخبار