مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین خبر داد:

کدخبر: 41

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: طرح پیاده راه محور خیام حدفاصل چهارراه شهرداری تا سه راه خیام شهر قزوین اجرا می شود.

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین در گفتگو با خبرنگار سرویس اجتماعی اظهار کرد: اقدامات اولیه برای اجرای طرح پیاده راه خیام آغاز شد.

وی افزود: یکی از اقدامات مورد نیاز برای اجرای این طرح، بررسی شرایط ویژه به منظور تردد خودروهای ساکنان این محدوده از شهر قزوین است.

عرشیان با اشاره به اجرای طرح شناسایی منزل به منزل ادامه داد: با مراجعه حضوری به در منازل ساکنان این محدوده از شهر قزوین اطلاعات کلی ملک و خودرو آن‌ها توسط آمارگیران سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ثبت می شود.

عرشیان عنوان کرد: ثبت اطلاعات ساکنان این محدوده از شهر قزوین از شنبه هفته آینده آغاز شده و به مدت چهار روز به طول می انجامد.

IMG_9927

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در مرحله بعد برای مراجعه حضوری ساکنان این محدوده از شهر قزوین به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین به منظور دریافت کارت ویژه ساکنین، اطلاع رسانی از طریق ارسال پیام کوتاهی که در اختیار آمارگیران سازمان قرار داده اند، انجام می شود.

وی اظهار کرد: ساکنان این محدوده از شهر قزوین پس از دریافت پیامک از سوی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین باید برای دریافت کارت ویژه با در دست داشتن اصل وکپی کارت خودرو و آخرین قبض برق منزل به سازمان مراجعه کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: به منظور اطمینان از ثبت نام تمام ساکنان محدوده چهار راه شهرداری تا سه راه خیام در مرحله اولیه ثبت نام دریافت کارت ویژه ساکنین، در صورتی که ساکنان منزل حضور نداشته باشند با چسباندن برچسب یادداشت در منزل، زمان بعدی مراجعه آمارگیران به آنان اعلام می شود.

عرشیان ادامه داد: با در اختیار داشتن کارت ویژه و چسباندن برچسب آن، ساکنان این محدوده از شهر قزوین اجازه تردد پیدا می کنند در غیر این صورت هیچ خودرویی اجازه ورود به محدوده اجرای طرح پیاده راه را ندارد.

ارسال نظرات

آخرین اخبار