مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین از اعلام آمادگی موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س) برای اعزام و امدادرسانی به استان‌های متاثر از سیل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر، سیدمحمدرضا بحرانی مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س)  با توجه به تجربه‌ای که از خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی(ع) به دست آورده، اکنون که مردم استان سیستان و بلوچستان در پی وقوع باران‌های سیل‌آسا و آسیب رسیدن به زیرساخت‌ها، تاسیسات شهری و در معرض خطر قرار گرفتن سلامتی هموطنان‌مان در این استان، درگیر شرایط نامساعدی هستند، آماده اعزام تیم‌های پزشکی، بهداشتی، تجهیزات درمانی و انواع دارو به این مناطق است.

وی افزود: این موکب سلامتی و درمانی را پزشکان متخصص ، پزشک عمومی ، مامایی ، پرستاری و دیگر تکنسین های پزشکی همراهی خواهند نمود و با ارائه ویزیت رایگان و داروی اهدایی انجام وظیفه خواهند کرد.

بحرانی در ادامه گفت: خییرینی که تمایل به کمک در جهت تجهیز و ارائه خدمات فراگیر موکب سلامت و درمانی حضرت رقیه(س) به سیل زدگان را دارند می توانند کمک های مالی خود را به شماره کارت:6346-5209-6975-6037 و شماره حساب 0338797454008 واریز نمایند.

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار