فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز:

کدخبر: 3594

فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان البرز اظهار کرد: امروز نیز لازم است که مدیران ما با بازآفرینی روحیه جهادی در وجود خود برای رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور در صف اول حضور داشته باشند، این طور نباشد که هر مدیری بخواهد اوضاع را تنها در اتاق خود و از پشت میز ریاست سر و سامان ببخشد.

محمد اسماعیل طاهرخانی فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر؛ پیرامون برگزاری یدواره شهدای شهرستان البرز اظهار کرد: شهرستان البرز در واقع دارای 265 شهید می باشد اما با مرور زمان خانواده های شهدای دیگری نیز در این شهرستان ساکن شده اند که ما شهدای این عزیزان را نیز از شهدای شهرستان البرز می دانیم لذا یادواره 350 شهید شهرستان البرز 25 مهرماه سال جاری برگزار خواهد گردید.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه هایی نظیر یادواره شهد ابراز کرد: این خیل عظیم فدا کردن جانها در راه اسلام و انقلاب پیام هایی دارد که هرگز نباید فراموش کنیم، برگزاری یادواره های تنها بخشی کوچک و یکی از راهکارهای انتقال مفاهیم به نسلی است که هرگز جبهه های نبرد حق علیه باطل را ندیده اند.

طاهرخانی تبیین کرد: در این برهه زمانی خاص ما با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا به دنبال ایجاد و پاسداشت روحیه ایثار و فرهنگ شهادت در بین جوانان، روحیه جهادی بین مدیران، روحیه استقامت بین مردم، و بازگشت به شعار" هیهات من الذله" در بین تمامی اقشار جامعه هستیم.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز اذعان کرد: فرهنگ ایرانی ما با سبک زندگی اسلامی گره خورده است و جدا شدنی نیست. امروز هر کسی در هر جایگاهی که حضور دارد باید در راستای پیشرفت کشور در راه سعادت گام بردارد.

وی با یادآوری خاطرات شهید باکری عنوان کرد: ایشان شهردار بودند و زمانی که شهر دچار مشکل شده و سیل آمده بود در صف اول کمک رسانی و در صحنه حضور یافتند و تلاش کردند مشکلی از مشکلات مردم کم کنند.

طاهر خانی توضیح داد: در روزهای جنگ هرگاه عملیاتی به پا بود این فرماندهان بودند که در صف اول حمله قرار داشتند و سایر رزمندگان را راهنمایی می کردند. امروز نیز لازم است که مدیران ما با بازآفرینی روحیه جهادی در وجود خود برای رفع مشکلات مردم و پیشرفت کشور در صف اول حضور داشته باشند، این طور نباشد که هر مدیری بخواهد اوضاع را تنها در اتاق خود و از پشت میز ریاست سر و سامان ببخشد.

این مسئول خاطر نشان کرد: البته یاد شهدا تنها مختص مدیران نمی شود، مردم عزیز ما نیز باید با حلم و صبر ، با پشتیبانی از ولایت، همان طور که در وصایای شهدا می بینیم کشور و نظام خود را یاری کنند.

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار