در حالی که مدتی پیش فرزند شهید قربانی هرگونه مصاحبه و اظهار نظر منفی در رابطه با کنگره شهید را رد کرده بود، فرزند شهید کوچکی ایده نیز دومین کسی است انجام هر نوع مصاحبه در این رابطه را رد میکند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قزوین خبر؛ در حالی که مدتی پیش فرزند شهید قربانی با رد هر نوع مصاحبه با روزنامه ولایت از تقطیع و حتی دگرگونی سخنان خود در این نشریه خبر داده بود، مدتی پیش در ستون خط سرخ که مسئولیت آن بر عهده حسن شکیب‌زاده، مدیر روابط عمومی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران است مطلب جدیدی از سوی علیرضا کوچکی ایده  فرزند شهید کوچکی ایده منتشر شد که وی برگزاری کنگره را رد و باعث اتلاف هزینه دانسته بود. 

اما امروز این فرزند شهید در بیانیه ای انجام مصاحبه با نشریات و رسانه های استان را تکذیب کرد.

تکذیب

علیرضا کوچکی ایده در نامه ای به روزنامه ولایت با اشاره به مطلب منتشر شده به نام او در تاریخ 7 مهر در روزنامه ولایت، انجام هر نوع مصاحبه با این روزنامه و هر رسانه دیگری را تکذیب کرد.

این در حالی است که وی در این تکذیبه عنوان کرده است: تماسی از سوی متولیان کنگره شهدا !!! با وی صورت گرفته و از او خواسته شده تا در قالب یک نظرسنجی در رابطه با چگونه بهتر برگزار شدن کنگره به سوالات پاسخ دهد که وی نیز از پاسخ به آن امتناع ورزیده است.

فارغ از اینکه این موضوع مسبوق به سابقه بوده  و یا خیر و یا اینکه مسئولین نشریه ولایت که سابقه طولانی در استان دارند چرا تا به این حد به نگارنده این ستون اعتماد دارند، حال وقت این است که بپرسیم چرا برخی با نام متولیان کنگره شهدا و در قالب نظرسنجی، تلاش می‌کنند تا از فرزندان شهیدی که هیچ ربطی به استان قزوین نداشته و اهل نجف‌آباد اصفهان هستند، بر علیه کنگره مصاحبه دریافت و سم پاشی شود؟

امروز همه به دنبال پاسخ این سوال هستندکه چرا فردی که مدعی استادی در حوزه رسانه، انتشار کتاب و حتی تربیت شاگرد در این حوزه است، امروز به راحتی مطالبی را منتشر میکند که صاحبان آن یکی پس از دیگری آن را تکذیب می کنند؟

سوال مهم و بزرگتر بعدی سکوت حمایت گونه، عجیب و قابل تأمل مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین است . اگر بدبین نباشیم و به راحتی بپذیریم که بنیاد شهید و مدیرکل آن خود را در قبال کنگره شهدا موظف می دانند باید این سوال را از مدیرکل پرسید که چرا اجازه می دهد روابط عمومی این اداره، به این اندازه سهل و ساده با مصاحبه‌هایی که یکی پس از دیگری تکذیب و یا رد می شود به کنگره بزرگداشت 3هزار شهید استان حمله کند؟

ادامه این روند و سکوت در قبال این سم‌پاشی ها بدون شک شائبه حمایت و یا حتی عدم توانمندی در کنترل زیر مجموعه توسط مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان قزوین را به ذهن متبادر میکند .

اجرای کنگره عظیم 3هزار شهید استان قزوین نیازمند همراهی مدیرانی است که از صمیم قلب به این مسیر معتقد باشند و اگر مدیرکل بنیاد شهید و یا زیر مجموعه آن اعتقادی به این مسیر ندارند بهتر است صراحتا نظر خود را اعلام کنند و یا  با برخی شبهه‌افکنی‌ها از سوی نیروهای تابعه خود برخورد کنند تا بیشتر شاهد همدلی ، همراهی و صداقت آنها در این مسیر باشیم.

 

 

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار