بارش سنگین برف و یخبندان در کشور و در تهران باعث تعطیلی مدارس شده و این در حالی است که نجفیشهردار تهران در توئیتی از دانش اموزان خواسته است که از چند ساعت دیگر در کنار ماموران شهرداری به سبک تر شدن بار شاخه های درختان کمک کنند.

به نظر می رسد که آقای شهردار که این روزها انتقادات شدیدی از قالیباف و دوره مدیریت وی در گزارشی عریض و طویل با سیاه نمایی محض اقدام کرده هنوز دلیل تعطیل شدن دانش آموزان و مدارس را نمی داند که چنین درخواستی از نوجوانان دارد؟

توئیت نجفی

آقای نجفی، دانش آموزان به این دلیل بارش سنگین برف و یخبندان و اینکه حادثه ای برای آنها اتفاق نیفتد تعطیل شده اند و بهمدرسه نرفته اند تا در خانه بمانند و حالا شما می خواهید آنها به کمک ماموران شهرداری بیایند!

شهرداری تهران با وجود اطلاع از شرایط جدید جوی باید تمهیدات لازم برای رفع مشکلات تهران را انجام می داده نه اینکه حالا دست به دامن دانش آموزان شود.

نجفی اخیرا گزارشی از عملکرد مدیریت قالیباف در شهرداری ارائه کرده اما خود وی پاسخ دهد هر زمان که تهران با مشکلات روبرو می شود کجاست و چه عملکردی داشته است؟

در زلزله اول تهران حتی برخی رسانه ها خبر داده اند که وی به کیش رفته بوده و حالا نیز که برف شدیدی باریده است به جای آنکه به فکر رفع مشکلات باشد توئیت های عجیب و غریب می زند.

خیابان های تهران امروز نمک می خواهد تا زودتر معابر باز شوند ، مدیر می خواهد تا بحران به وجود آمده را رفع کند نه اینکه شهردار بنشیند و توئیت بزند.

 

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار