کدخبر: 2390

این خانم مردم را چه فرض کرده اند که در توجیه عمل غیر اسلامی خود گفته است که همه اطرافیان من محارم من بودند و فقط به این فکر نکرده اند مردمی که در یک فضای عمومی در حال گردش هستند را چگونه می خواهند جزء محارم خویش به حساب بیاورند!

به گزارش قزوین خبر؛روز گذشته تصاویری از یک مجری تلویزیون در فضای مجازی پخش شد که باعث تاسف شدید مردم گردید و بازتابهای گوناگونی نیز داشته است.

بنا بر این گزارش اما به فاصله ای اندکی از پخش این تصاویر، فیلمی را این خانم پخش کرد که عامل اصلی نوشتن این چند خط شد والا اصلا قصد ورود به این بحث را نداشتیم زیرا انسانها خطا کارند و اگر خطایی کردند حتما با پشیمانی و عدم تکرار مورد رحمت حق قرار خواهند گرفت و اگر از روی علم و آگاهی باشد و خدایی نکرده قصد دهان کجی به ساحت شرعیات الهی، این حق را برای افراد قائل هستیم که در خارج از کشور یا هر کجای دیگر آنچه را که ذات درونیشان هست نشان بدهند تا رسوا شود هرآنکس که دروغ می گوید!

به گزارش خبرنگار ما، اما سئوال اول اینجاست که مگر کشف حجاب در یک فضای عمومی جزء ریزترین و خصوصی ترین مکانهای زندگی است که چنین سخنی بر زبان جاری کرده است و عامل پخش این عکسها را مورد سرزنش قرار داده است زیرا اگر قرار بر سرزنش باشد شخص ایشان هست که چنین اقدامی را مرتکب شده است.

و اساسی تر از آن اینکه، این خانم مردم را چه فرض کرده اند که در توجیه عمل غیر اسلامی خود گفته است که همه اطرافیان من محارم من بودند و فقط به این فکر نکرده اند مردمی که در یک فضای عمومی در حال گردش هستند را چگونه می خواهند جزء محارم خویش به حساب بیاورند!

 

و اما سئوال بعدی اینکه اگر فرض بگیریم عموم مردم را جزء محارم ایشان به حساب بیاوریم!؟ بقیه اعمال را چگونه توجیه می کنند. مثلا باید در آن صورت نوشیدنی هایی هم که در حال میل هستند را نیز همین ایستکهای خودمان بدانیم که از ایران برای همچین مواقعی برده اند که در حال صرف آن می باشند؟!

به گزارش عصر امروز در آخر باز تاکید می کنیم که در ابتدا قصد ورود به این مطلب را نداشتیم اما توجیه بدتر از عمل ایشان ما را وادار کرد که این چند سطر خط را سیاهه نماییم تا بدانند آنچه را که برای مردم فرض کرده اند خودشان هستند!

 

ارسال نظرات

آخرین اخبار